אופירה חיים, דוברות משטרה

הוזמנה לכנס ועקבותיה נעלמו: אם לשלוש נעדרת זה שבועיים

אופירה חיים, תושבת תל מונד, לא הופיעה לכינוס חברתי-פוליטי שבו הייתה אמורה לנכוח, ומאז איש אינו יודע היכן היא נמצאת. בתה: "אני ממש מודאגת כי זה לא מתאים לה"

אופירה חיים, גרושה ואם לשלוש בנות מתל-מונד, נעדרת מה-22 ביוני ולא ידוע מה מצבה. חיים הוזמנה לכנס חברי-פוליטי באחד היישובים באזור, אבל לא הגיעה אליו. מכוניתה נשארה בחניה שליד ביתה ומאז אבד איתה הקשר. 

בנותיה הגישו תלונה במשטרה ולא ידוע על קשר שקיים בין הנעדרת לבין עבריינים. במשטרה בודקים את הסוגיה כאשר בתוך כך, החלו במשפחה בארגון חיפושים באופן עצמאי באזור.

עדיה, בתה של חיים, סיפרה לחדשות עשר כי "יש חלון זמן שאנחנו לא יודעות מה קרה בו ואני ממש מודאגת כי זה לא מתאים לה. לא קרה לנו שהיא נעלמה בצורה כזו והיא בדרך כלל זמינה ותמיד עם הטלפון הסלולרי עליה. היא קנתה בורקסים בשביל להביא אותם לכנס והם נשארו ברכב שלה. אנחנו מבקשים עזרה בלאתר אותה".

הדס סיסו, אחייניתה של חיים, ביקשה עזרה בחשבון הפייסבוק שלה. "אנשים יקרים. אנחנו לא יודעים אם זה נכון או לא, אבל הגיעה שמועה שראו אותה בדרום. אנו המשפחה מבקשים בכל לשון של בקשה להפיץ בדרום, באכסניות, ברחובות, בקניונים ואולי תחזירו אלינו את אמא שלנו כי הלב שלנו נקרע מאז נעלמה לפני שבוע. טלפון ליצירת קשר 050-3400490".

"המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדרת אופירה חיים מתל מונד", נמסר בהודעת המשטרה, "הנ"ל נראתה לאחרונה ביום שישי ה-22.6.18 בשעת צהריים בנתניה. גובהה 1.60 מ', העיניים שלה בצבע חום, שיער בצבע שטני ומבנה גופה רחב.. כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש להתקשר למוקד 100 של המשטרה או לתחנת משטרת שדות בטלפון מס' 09-9617201".