תיעוד: בת ה-9 חיבקה את אביה - ומנעה מעבריינים להכות אותו

ארבעה גברים הכו קשות בעל חנות סלולר במבשרת ציון וחברו, כיוון שלא היו מרוצים מהשירות. ילדתו הקטנה שהבחינה במתרחש ניגשה אליו למרות הסכנה - והרחיקה את התוקפים

ארבעה תושבי מבשרת ציון שביקשו לנקום בבעל חנות לתיקון טלפונים ניידים כיוון שלא היו מרוצים מהשירות שניתן להם, תועדו לפני כשבועיים כשהם תוקפים אותו ואת חברו באלימות רבה. בצילומים שפורסמו הערב בחדשות עשר, נראית ילדתו בת ה-9 של בעל החנות, שבאומץ רב ניגשת אל אביה בזמן העימות האלים, מחבקת אותו וכך מרחיקה ממנו את האש. לאחר האירוע, הצליחה המשטרה לאתר את החשודים.
 

כפי שמציג התיעוד, התוקפים שהגיעו רכובים על אופנועיהם, החלו לתקוף את בעל החנות באמצעות אגרופים קסדות ואף שרשרת ברזל, לאחר שאיימו על קורבנם שישלם להם אלפי שקלים בתוך שעתיים אחרת החנות תישרף.


בזמן שהתוקפים החלו להכות את אביה, ישבה הבת בחנות והמתינה לאביה כשלפתע הבחינה במתרחש. היא יצאה לעברו בהיסוס וחזתה בגברים מכים אותו. בשלב מסויים חברו של האב ניסה להגן עליו אך הותקף גם הוא. בסופו של דבר התגברה הילדה על מחסום הפחד ולמרות הסכנה חיברה את אביה והרחיקה ממנו את התוקפים שהמשיכו להכות את חברו.


>> עוד כתבות בחדשות עשר:

דוקר האחות בבית החולים: "הייתי שיכור, לא יודע מה עשיתי"

סכנת המנשאים: האם ניתן היה למנוע מותם של 3 תינוקות תוך שנה?
תיק 2000: דירקטורים לוחצים להשעות את מוזס - בנק הפועלים מסכל
 

 הילדה שחיבקה את אביה והצילה אותו מהתוקפים
 

הילדה שחיבקה את אביה והצילה אותו מהתוקפים(חדשות עשר )

 


לאחר האירוע הוגשה תלונה לחוקרי מרחב ציון במשטרת ירושלים שבאמצעות התיעוד הצליחו להגיע אל החשודים. פרקליטם של כמה מן החשודים, עורך הדין מיכאל עירוני, מסר בתגובה: "הסיפור בתיק הזה הוא הרבה יותר מורכב מכפי שנראה בסרטונים, כפי שמצביעות הראיות שמצויות בידי ההגנה"