מטפלת סיעודית נעצרה בחשד להתעללות במטופלת בת 12

העובדת הזרה תקפה על פי החשד את הילדה בביתה שבחדרה, ונמלטה כשהבינה שהורי הילדה חושדים בה. החשודה אותרה על ידי אזרח שזיהה אותה והודיע למשטרה

המשטרה עצרה הבוקר (שלישי) נתינה זרה מנפאל בת 46 שעבדה כמטפלת סיעודית, בחשד להתעללות בבת 12 שהייתה מטופלת שלה. בית משפט השלום בחדרה האריך את מעצרה עד ליום שישי.

לפי החשד, המטפלת תקפה את הילדה לאורך זמן בבית הילדה בחדרה. מחקירת המקרה עולה כי כשהבינה שהורי הילדה חושדים בה, נמלטה המטפלת מהדירה. המטפלת אותרה בסופו של דבר לאחר שזוהתה על ידי אזרח שטלפן למשטרה. החשודה תובא היום להארכת מעצרה בבית משפט השלום בחדרה.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

עקב תחקיר "אנליסט": אנשים עם מוגבלות מקצרת חיים יקבלו משכנתא

תקיפת האחות בבאר יעקב: "המטופל תכנן את הדקירה מראש"

בגלל המונדיאל: פעילים רוסים מצילים כלבי רחוב - לפני שיומתו

בחודש שעבר נעצרה עובדת זרה מהודו, בת 37, החשודה בפגיעה באישה סיעודית בת 77 בה טיפלה בחצי שנה האחרונה. הפרשה התגלתה כאשר שתי בנותיה של הקשישה פנו למשטרה וטענו כי המטפלת תועדה על ידי מצלמות אבטחה שהן התקינו בביתה. בסרטונים גילו הבנות כי המטפלת מתעללת באמן פיזית ונפשית.

מחקירת המשטרה עלה החשד כי במשך תקופה של שישה חודשים לפחות השתמשה החשודה באלימות עד לכדי התעללות פיזית ונפשית כלפי הקשישה. בנוסף לכך, קיים חשד כי העובדת הזרה גנבה מהקשישה רכוש במהלך התקופה שהיא עובדת תחתיה.