סוכן משטרתי סמוי שפעל באזור המרכז הפליל 30 חשודים בסחר בסמים

החשודים, בהם שני קטינים והסוחר שמכר לכאורה ליובל המבולבל, נעצרו לאחר שביצעו עסקאות עם הסוכן. אחד העצורים הוא חייל החשוד שמכר אקדח שגנב ממפקדו

משטרת מרחב ירקון עצרה הבוקר (שלישי) לפחות 30 חשודים, שהופללו באמצעות סוכן סמוי, בעיקר בגין עבירות סמים וסחר בקוקאין. שניים מהעצורים הם קטינים החשודים במכירת סמים, ואחד מהעצורים הוא מאור אלל, החשוד שמכר סמים ליובל שם-טוב ("יובל המבולבל").

כמו כן, אחד העצורים הוא חייל צה"ל המשרת בבסיס הקריה שגנב אקדח ממפקדו ומכר אותו לסוכן. החשודים ביצעו את העבירות לכאורה במסגרת פעילותו של הסוכן באזור המרכז. 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

בזכות האירוויזיון: אושר בקריאה ראשונה חוק ביטול פיצול התאגיד

התחזית: בהיר ובלי שינוי ניכר בטמפ'; עומסי חום בהמשך השבוע

בתום דיון סוער במליאת הכנסת: חוק הגיוס אושר בקריאה ראשונה

אתמול הותר לפרסום כי שני תיירים מברזיל נעצרו לפני שלושה שבועות בחשד שניסו להחדיר לישראל קוקאין באמצעות קפסולות בשווי מאות אלפי שקלים.

התיירים נחתו בישראל ב-17 ביוני, ועוררו את חשדם של השוטרים בנתב"ג, שעיכבו אותם לבדיקה במהלכה עלה החשד כי הם מסתירים בגופם סמים. הזוג נלקח לבית החולים, שם התגלו כחמישים קפסולות, שהן חצי ק"ג קוקאין, בגופם.

בשבוע שעבר נחשפו מאה חשודים פלסטינים וישראלים שעסקו על פי החשד בסחר באמצעי לחימה, בסחר ברכוש ובסחר בסמים. במסגרת פעילות המשטרה בשטחי יהודה ושומרון נחשפו חמש כנופיות, שביצעו עבירות בתחומים אלו בין שטחי יו"ש לשטח ישראל. היום לפנות בוקר, מבצע רחב היקף ובהשתתפות כוחות רבים של המשטרה וצה"ל, הפך נעצרו 54 בני אדם.

סוכן סמוי רכש במהלך שנת פעילותו 20 כלי נשק ואמצעי לחימה מסוגים שונים, בהם כלי נשק מסוג קרלו שמיוצרים בשכם, רובי M16, כלי נשק מאולתרים וחלקי נשק. לפי המשטרה, כלי הנשק נמכרו בתחומי ישראל ושימשו על פי החשד לפעילות פלילית ולפעילות פח"ע. בנוסף לכך במספר עסקאות נקנו סמים בסכומים של עשרות אלפי שקלים שעל פי החשד הופצו בשטחי הארץ.