רביו התמנון ואייב הדייג, מייניצ'י שימבאן

למרות שחזה בהצלחה תוצאות המונדיאל - התמנון רביו נמכר למאכל

הדייג היפני שתפס את התמנון סיפר כי למרות שהצליח לחזות את כל תוצאות משחקי הנבחרת היפנית, הוא נמכר בשוק והפך למאכל ים: "כבר יש מחליף. מקווה שיחזה את תוצאות ההמשך"

זמן פציעות: תמנון שחזה נכונה את כל תוצאות משחקיה של הנבחרת היפנית בשלב הבתים של המונדיאל, הפך למרבה הצער למנת אוכל לפני שיפן הספיקה לבעוט את בעיטת הפתיחה של משחקה בשלב שמינית הגמר של הטורניר.
 

רביו התמנון הפך לחיה האחרונה בשרשרת של חיות שיוחסו להן יכולות נבואיות בכל הנוגע לחיזוי תוצאות משחקי כדורגל. התמנון חסר המזל נתפס על-ידי דייג בעיר אובירה, שבהיקאדו, ביום שבו שיחקה יפן את משחקה הראשון בטורניר נגד הנבחרת הקולומביאנית.


התמנון בעל היכולות הנבואיות הושם בימיו האחרונים בתוך בריכת פלסטיק והתבקש לבחור באחת משלוש קופסאות המייצגת ניצחון, הפסד או שוויון עבור הנבחרת הלאומית במהלך משחקיה בבית ה'. רביו חזה כי יפן תנצח את קולומביה, בהמשך חזה כי המשחק מול סנגל יסתיים בשוויון ובסוף הצביע על ההפסד לפולין.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

קליבלנד: סוכל פיגוע שתוכנן להתבצע ביום העצמאות האמריקני
ניסיון חדירה בגבול עזה: פלסטיני הרוג מאש צה"ל
"מגעים לפגישה בין קים לטראמפ - אם פיונגיאנג תראה התקדמות"
 

 פול התמנון שחזה את תוצאות משחקי נבחרת גרמניה במונדיאל הקודם
 

פול התמנון שחזה את תוצאות משחקי נבחרת גרמניה במונדיאל הקודם(רויטרס )

 


עם זאת, כמו אלופת העולם גרמניה, גם רביו יעדר מהמשך הטורניר. הדייג קימיו אייב, שתפס את התמנון, חשף כי הוא נלקח לשוק, נמכר והפך למאכל ים. רייב אמר כי הוא מתכנן להשתמש בתמנון חדש, רביו ג'וניור, על מנת לחזות את המשך תוצאות משחקי הנבחרת היפנית בגביע העולם.


היום (שני) תינתן לרביו ג'וניור הזדמנות להוכיח את עצמו לאחר שחזה כי הנבחרת הלאומית של יפן תנצח את בלגיה במסגרת שלב שמינית הגמר של המונדיאל. "אני שמח שכל תחזיותיו של רביו התגלו כנכונות ושיפן התקדמה לשלב הנוקאאוט של הטורניר", אמר אייב לעיתון היפני "מייניצ'י שימבאן". "אני מקווה שיורשו יחזה במדויק את תוצאות כל משחקי הנבחרת ושיפן תזכה בגביע העולמי".


רביו הוא לא התמנון הראשון שיוחסו לו יכולות נבואיות במשחקי כדורגל בינלאומיים. בשנת 2010, התמנון פול מגרמניה חזה את כל תוצאות משחקי נבחרתו בגביע העולם שהתקיים בדרום אפריקה וכן חזה כי ספרד תביס את נבחרת הולנד בגמר הטורניר.


גם החתול אכילס שחי במוזיאון סנט פטרסבורג שברוסיה חזה את ניצחונה של רוסיה במשחק הפתיחה של הנבחרת הלאומית מול סעודיה. אכילס זכה במוניטין שלו עוד בשנה שעברה במהלך טורניר גביע הקונפדרציות כאשר חזה תוצאות משחקים באמצעות בחירה באחת מתוך שתי קערות מזון שסומנו עד דגלי הנבחרות.