צפו: פורצים לחנות עם ג'ק, גונבים רכוש - ומכניסים גלידה לכיס

בתיעוד של פריצה לבית עסק בנתניה נראים שני בני אדם גונבים רכוש בשווי עשרות אלפי שקלים. שני חשודים נעצרו לאחר שנתפסו על חם בפריצה נוספת שאירעה בעיר

שלושה אירועי פריצות וגניבת רכוש אירעו לפני כשבועיים בבתי עסק בנתניה, ושני חשודים נעצרו לאחר שנתפסו על חם במהלך האירוע האחרון. בתיעוד שפרסמה היום (שני) המשטרה מאחת הפריצות שאירעה בבית עסק ברחוב שמואל הנציב שבעיר, ניתן לראות כיצד שני גברים מגיעים לפתח החנות, ופותחים מעט את התריס באמצעות מכשיר ג'ק.

לאחר מכן, השניים נכנסים לתוך החנות בזחילה, משוטטים בה ונכנסים לדלפק הקופה. את הרכוש הגנוב - שכלל ניירות גלגול, טבק, סיגריות ואלכוהול בשווי כולל של כ-26 אלף שקלים - הם אוספים בשק גדול, ואף לוקחים גלידות בכיסי בגדיהם. ביציאתם מהחנות ניתן לראות תקריב של רכב סמוך אשר שימש אותם ככל הנראה למילוט.

חמישה ימים לאחר האירוע שתועד, בעלים של עסק הנמצא גם הוא ברחוב שמואל הנציב דיווח בזמן אמת למשטרה כי אלמונים שברו את המנעול המחובר לתריס החנות. בעקבות המידע, יצאה המשטרה לעצור את החשודים וניידות שהגיעו למקום תפסו אותם בעת שנמלטו מזירת האירוע, כשהרכוש הגנוב ברשותם.

עוד בחדשות עשר:

המשטרה צפויה להמליץ על סגירת התיק נגד האב גבריאל נדאף

הסדר טיעון: לוחם דובדבן שהרג חברו בשוגג ירצה שנת מאסר וחצי

אישום: ביצע עבירות מין בבנותיה של זוגתו, תיעד - והעלה לרשת

 פריצה לעסק בנתניה
 

פריצה לעסק בנתניה (דוברות המשטרה)

 

בתום חקירת השניים, הצליחה המשטרה לקשור את אחד מהם - בן 23, גם לאירוע שתועד וגם לפריצה נוספת שאירעה ברחוב בורוכוב שבעיר, אז לפי החשד עיקם את תריס החנות וגנב 25 פקטים של סיגריות, עשרה בקבוקי אלכוהול בשווי כולל של 7,500 שקל וכן 2,000 שקלים במזומן.

בסך הכול, התכולה שנגזלה מהחנויות כללה מוצרי טבק, בקבוקי אלכוהול וכסף מזומן בשווי כולל של עשרות אלפי שקלים. בשבוע שעבר הוגש נגד שני החשודים כתב אישום, וכן הוגשה בקשה למעצרם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדם.