אזיקים (אילוסטרציה), fotolia

אישום: ביצע עבירות מין בבנותיה של זוגתו, תיעד - והעלה לרשת

לפי כתב האישום נגד תושב חיפה, הוא תקף מינית ילדות בנות 11 ו-14, ופרסם התמונות ברשת • כתב אישום נוסף הוגש נגד תושב הוד השרון בן 56 בגין תקיפה מינית של בת 13

כתב אישום הוגש הבוקר (שני) לבית המשפט המחוזי בחיפה נגד תושב העיר בן 40, בגין שורה של עבירות מין בשתי בנותיה הקטינות של זוגתו לשעבר, בנות 14 ו-11. העבירות המיוחסות לו הן מעשה מגונה בנסיבות אינוס, פרסום תועבה ובו דמותו של קטין, הטרדה מינית והתנכלות ועבירות נוספות. כמו כן, הוא מואשם בעבירות של החזקה ופרסום של תוכן פדופילי רב.

לפי כתב האישום, האיש ניהל מערכת יחסים זוגית עם אמן של הקורבנות במשך כעשרה חודשים, ובזמן זה הוא שהה זמן רב בביתן ואף לן שם מדי פעם. על פי האישומים, הוא נהג לבצע את עבירות המין בילדות הקטינות, ללא הסכמה או מודעות  מצדן, ואף תיעד את מעשיו והעלה אותם לאתר תמונות פופולרי. בהזדמנויות אחרות, הנאשם תיעד נשים וקטינות במרחב הציבורי תוך התמקדות על איבריהן הפרטיים ושיתף ברשת. בנוסף לכך, הגבר נהג לאיים על אמן של הקטינות לאחר שיצא נגדו צו הטרדה האוסר עליו ליצור איתה קשר.

עוד בחדשות עשר:

הסדר טיעון: לוחם דובדבן שהרג חברו בשוגג ירצה שנת מאסר וחצי

בעלי קבוצת כדורגל ו-7 חשודים נוספים נעצרו בחשד לעבירות מס

תיעוד חדש חושף: פיונגיאנג הרחיבה ייצור טילים - בעת הפסגה

 אזיקים (אילוסטרציה)
 

הנאשם נעצר לאחר פעילות סמויה של להב 433. אילוסטרציה (fotolia)

 

הנאשם נעצר לאחר שהמערך למניעת אלימות ופשיעה נגד ילדים ובני נוער ברשת, הנמצא ביחידת להב 433, ביצע חקירה סמויה בשיתוף רשויות חקירה זרות. הוא נתפס כשברשותו כמות גדולה של מדיה דיגיטלית פדופילית, ובה למעלה מ-21 אלף קבצי תמונות ו-200 קבצי וידאו - דבר שחיזק את כתב האישום הפלילי. 

במקביל, הוגש היום כתב אישום נגד תושב הוד השרון בן 56 שתקף מינית לכאורה קטינות בכפר סבא והחזיק במחשב שבביתו חומרים פדופיליים.

החקירה נגדו החלה לאחר דיווח על אדם החשוד שביצע מעשים מגונים בקטינה בת 13 בכפר סבא, אז הוא נעצר. המשטרה קשרה את החשוד לשלושה מקרים נוספים, בהן ביצע מעשים מגונים בקטינות בגילאי 9-12.  במהלך חיפוש בביתו של החשוד, נמצאו מאות תמונות וקטעי ווידאו בעלי אופי מיני פדופילי.