ב"שישי": הצעירה שנלחמת בגבורה בגבר שתקף אותה מינית בילדותה

מאז שהתוקף יצא מהכלא אחרי 6 שנות מאסר, לי זוהר ואמה מקבלות שיחות מטרידות בלילות. זוהר, שהחליטה להסתתר במרכז הארץ, סיפרה: "אני נלחמת וזועקת את הצעקה האחרונה שלי"

לי זוהר, בת 21 מטירת הכרמל, הפכה בעל כורחה לאישה בוגרת בגיל שש, כאשר אדם שפל, שהיא ואמה נתנו בו אמון, הפר אותו בצורה האכזרית והגסה ביותר ותקף אותה מינית. בשבועות האחרונים הרשתות החברתיות געשו כאשר היא העלתה פוסט שבו כתבה: "מגיל שש ועד 12 נפגעתי מינית על ידי גבר בן 45. התלוננתי, הוא הודה ונעצר, מחר הוא משתחרר – ואני מפחדת" .

מאז שהתוקף שוחרר, אחרי שש שנות מאסר בלבד, זוהר ואמה מקבלות שיחות מוזרות באמצע הלילה ממספרים חסויים ושומעות שקט או גניחות. זוהר לא מכונה להמשיך לסבול, ורק חודש אחרי שהוא שוחרר היא שוב הופכת לחיה ניצודה. היא נמלטה מטירת הכרמל וכיום חיה בדירות מסתור במרכז הארץ, בטוחה שהוא יבוא לנקום, ולא מוכנה להיות הכתובת שהייתה על הקיר. לטענתה, המשטרה מתרשלת ולא עושה דבר בנוגע לסיפור. "אני עכשיו נלחמת וזועקת את הצעקה האחרונה", אמרה זוהר, "הוא יבוא לפגוע בי".

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

לקראת הבחירות במקסיקו: 130 פוליטיקאים נרצחו תוך עשרה חודשים

הפגישה במוסד והשיחות בווינה: פרטים חדשים על ההסכם עם פולין

הודו: מטייל ישראלי נהרג בתאונת דרכים בצפון המדינה

מירי זוהר, אמה של לי אמרה כי: "ילדה כמו לילוש שקטפה את את עצמה המעיר שלה, מהמקום שהיא אמורה לרגיש בו הכי מוגנת, צריכה להיות במקום מסתור בלי שאף אחד ידאג לה לקורת גג? בלילות לי באה ועומדת מול המטרה שלי כשאני ישנה ומתחננת שאני אקום, כי היא מרגישה אותו כאילו נושף לה בעורף".

הכתבה המלאה תשודר מחר ב"שישי" עם אילה חסון.