קרב יריות עם אבא וטיסת בכורה: הנסיך הירדני חגג את יום הולדתו

חוסיין ציין את היום המרגש בשלל אירועים צבאיים, ופרסם סרטון שלו ושל אביו בחשבון האינסטגרם שלו. בבגדים צבאיים ועם וסט קרמי - ודלי מים בהפתעה: צפו בחגיגות של הנסיך

עוגה עם נרות או מסיבת הפתעה? יורש העצר הירדני, הנסיך חוסיין, חגג היום (חמישי) את יום הולדתו ה-24 בדרך מיוחדת במינה - קרב יריות עם אביו, המלך עבדאללה. בסרטון שפרסם הנסיך בחשבון האינסטגרם שלו, ניתן לראות אותו ואת אביו לבושים בבגדים צבאיים עם וסט קרמי השומר על גופם ואוזניות המנטרלות את רעש הירי, רצים בין מטרות ומתחבאים מאחורי קירות. 

הנסיך בן ה-24 והמלך בן ה-55 מבלים הרבה ביחד, וכך עבדאללה מכשיר אותו להיות המלך הבא של ירדן. בנוסף, ארמון המלוכה הירדני פרסם את הטיסה הראשונה שחל חוסיין, שאחריה אחד המפקדים הפתיע אותו ושפך עליו דלי מים.

כתבות נוספות בחדשות עשר >>

ירי באקדחי סיכות והכאה במקלות: עדויות חדשות מתנועת הנוער

דיווח בלבנון: נתניהו נפגש בשבוע שעבר עם יורש העצר הסעודי

לאחר שאיים: חיים רמון תבע את הסטודנטית שדרשה למנוע העסקתו

חוסיין, הנסיך הירדני
 

חוסיין, הנסיך הירדני בחגיגות יום הולדתו(חדשות עשר )

 

יורש העצר, הקרוי על שם סבא שלו - המלך חוסיין שעשה שלום עם ישראל בשנת 1994, קיבל חינוך צבאי ולמד באקדמיה צבאית בלונדון, כמו אביו וסבו. בנוסף, סיים לאחרונה את אוניברסיטת ג'ורג'טאון שבעיר וושינגטון, ארצות הברית.

בראיון שנתן בעבר, אמר המלך הירדני כי "בכל הנוגע לבני, מדובר באותו הדבר - מחויבותו לשירות. הוא סיים לפני זמן קצר את לימודיו, לימודים אשר מקנים לך משמעות ותשוקה לעבוד עם אנשים. מדובר בחיבור בין אב לבין בן שבמסגרתו אנו תומכיו זה בזה. אני יודע מה הוא מאחל לעם הירדני מעומק לבו, והדבר מעניק לי תחשובה טובה ביותר" .