"אני מלא חיים": מראדונה מבקש להסיר את הספק סביב מצבו הרפואי

כוכב העבר, שנראה בהכרה מעורפלת לאחר ה-1:2 של ארגנטינה על ניגריה, התייחס לשמועות סביב מצבו. "אני זוכה לטיפול טוב מאוד", אמר בריאיון טלוויזיוני

סימן שאלה נוצר סביב מצבו הרפואי של דייגו מראדונה, זאת לאחר שנבדק על ידי צוות רפואי עם סיום ה-1:2 של ארגנטינה על ניגריה, שהעלה אותה לשמינית הגמר וסידר לה מפגש מול צרפת ביום שבת. מראדונה נראה מתקשה לקום מכסאו כאשר הוא נתמך על ידי שני אנשים כאשר הוא ככל הנראה בהכרה מעורפלת.

כעת, כוכב העבר מציע פרס כספי עבור מי שהפיץ לטענתו שמועות זדוניות בנוגע למצבו. "אני מלא חיים וזוכה לטיפול טוב מאוד", אמר היום (חמישי) בריאיון טלוויזיוני. הישיבה של מראדונה ביציע עוררה תשומת לב רבה, בעיקר בעקבות התנהגותו, שכללה בין השאר תנועות מגונות בסיום הניצחון על "הסופר איגלס".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

מחאת הנכים: המפגינים חסמו את איילון בדרישה להעלאת הקצבה

הקרמלין והבית הלבן הודיעו: פסגת פוטין-טראמפ תיערך באמצע יולי

בזכות דגימת DNA: נעצר חשוד בניסיון אונס שאירע לפני ארבע שנים

 מראדונה מול אנגליה ב-86
 

זה בסוף בגביע העולמי. מראדונה מול אנגליה ב-86 (רויטרס)

 

מראדונה רשם 91 הופעות במדי ה"אלביסלסטה" וכבש 34 שערים, בהם שער מפורסם ביוחד שכונה "יד האלוהים". ברבע הגמר של הגביע העולמי ב-1986 מול אנגליה, החל מראדונה בתחילת המחצית השנייה מבצע אישי, בסיומו קיבל את הכדור ברחבה והבקיע שער בעזרת ידו.

השער בסופו של דבר אושר, ארגנטינה ניצחה 1:2, בעזרת שער נוסף של מראדונה, הפעם חוקי, שכלל סלאלום מדהים והוגדר על ידי רבים כ"שער המאה". בסופו של דבר הנבחרת הארגנטינאית זכתה בטורניר לאחר 2:3 על מערב גרמניה בגמר ואוהדי הנבחרת מקווים שליאו מסי וחבריו ישחזרו את אותו הישג.