אזיקים (אילוסטרציה), fotolia

"הטריד דיירים ואיים על המנהל": הואשם באלימות במרכז לאוטיסטים

תושב כפר יונה הגר ליד הוסטל לחוסים אוטיסטים הואשם כי תקף את הדיירים פעמים רבות, ואיים לירות במנהל המוסד. החשוד הואשם בארבעה מקרי אלימות והפרות צו למניעת הטרדה

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד תושב כפר יונה בחשד שתקף דיירים בהוסטל המשמש כמרכז תעסוקה לחוסים אוטיסטים שנמצא בסמוך למקום מגוריו. החשוד הואשם בארבע מקרי אלימות והפרות צו למניעת הטרדה.

השתלשלות האירועים החלה בחודש ספטמבר אשתקד, אז התקבלה לראשונה תלונה במשטרה על איומים שהופנו כלפי מנהל ההוסטל ברחוב סיגלון בעיר. החשוד איים כי יתקוף את המנהל ויירה בו, זאת על רקע חוסר שביעות רצונו בשהות דיירי ההוסטל בסמוך לביתו.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

צעיר בן 27 נכנס לים באזור הרצליה ונעלם; הקיאק שלו נסחף לחוף

הקרמלין והבית הלבן הודיעו: פסגת פוטין-טראמפ תיערך באמצע יולי

בזכות דגימת DNA: נעצר חשוד בניסיון אונס שאירע לפני ארבע שנים

מספר חודשים לאחר מכן, הגיע התוקף לגדר המפרידה בין ביתו לבין ההוסטל וצעק לעבר הדיירים שנמאס לו לשמוע את הצעקות שלהם, ובהמשך תקף אותם והשפריץ עליהם בצינור מים. עקב האירוע, מנהלי ההוסטל פנו לביהמ"ש, ובחודש מאי האחרון הוצא נגד החשוד צו למניעת הטרדה מאיימת, האוסר על החשוד להטריד את דיירי ההוסטל.

רק חודש לאחר מכן החשוד הפר את הצו. הוא הניח מערכת שמע על החומה המפרידה בין המבנים והפעיל אותה בעוצמה חזקה, דבר שהקשה מאוד על העבודה עם הדיירים בהוסטל. בחלוף שבועיים עשה החשוד מעשה דומה והניח במפרסת ביתו רמקולים שהשמיעו רעש חזק מאוד ולמעשה הפר בשנית את הצו נגדו.

בעקבות האירועים, המשטרה עצרה אתמול את החשוד, שישאר במעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.