קטטה בעקבות ויכוח על חנייה, חדשות עשר

עם מפתח גלגלים ומקל עץ: עימות בגלל מקום חנייה • תיעוד

ויכוח בנהריה התפתח לאלימות קשה כאשר העימות המשיך גם לאחר פינוי הצדדים לבית חולים. בתיעוד מצלמות האבטחה ניתן לראות את אחד המעורבים כשמפתח גלגלים בידו

מפתח גלגלים, מוט מעץ ואבנים ומתכת שנלקחה בבית חולים. כל אלה שימשו כנשק בעימות אלים בין שני נהגים שנוצר בעקבות ריב על מקום חנייה. העימות החל ברחוב ונמשך במסדרונות חדר המיון.

האירוע התרחש לפני כשבועיים בנהריה והתפתח לאלימות קשה ביותר. בתיעוד מצלמות האבטחה ניתן לראות את הצדדים מכים ודוחפים אחד את השני. התיעוד הוא בסיס לכתב אישום שהוגש השבוע נגד יוסי חורי בן 41, תושב העיר.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

חשד להטרדה מינית ברכבת ישראל

צפו: אורוגוואי הביסה את רוסיה, סעודיה ניצחה בדקה ה-95

איש הסוד של אבו מאזן או יריבו המושבע: מי ינהיג את הפלסטינים?

תחילה המצלמה מתעדת דווקא את אחד המתלוננים יורד מרכבו כשמפתח גלגלים בידו. בתגובה, חורי נוטל מקל מעץ ומכה אותו פעם אחר פעם. בהמשך מתועד חורי משליך אבן כבדה לעבר רכבם של המתלוננים. ניתן היה לקוות שהאירוע ייפסק עם פינוי הצדדים לבית החולים, אבל העימות המשיך גם שם.

 קטטה בעקבות ויכוח על חנייה
 

קטטה בעקבות ויכוח על חנייה(חדשות עשר )

 

עורך דינו של הנאשם, משה אביטל, מסר כי "המתלונן החנה את רכבו בחנייה של מרשי, שביקש ממנו יפה להזיז את הרכב. הוא הבין שהוא בסכנה ולכן אחז במקל על מנת להרחיק את המתלונן. לא יתכן שנגד מרשי, שהוא הקורבן, יוגש כתב אישום ויבקשו לעצור אותו עד תום ההליכים".