ג'ודי שלום ניר מוזס, אביב חופי

לאחר הריאיון התקיף: יועץ רה"מ חשף "מסרונים מג'ודי מוזס לשרה"

בתגובה לריאיון בו יצאה נגד נתניהו, פרסם יועץ התקשורת מסרונים שלטענתו שלחה מוזס לרעיית רה"מ: "רק את רצח ארלוזרוב לא הפילו עלייך". מוזס: "כולם נאלצו ללקק לשרה"

יונתן אוריך, יועץ התקשורת של ראש הממשלה בנימין נתניהו, פרסם הבוקר (ראשון) בטוויטר מסרונים שלטענתו שלחה ג'ודי שלום ניר מוזס לשרה נתניהו, בהם הראשונה מחמיאה לשנייה. זאת בעקבות ריאיון שהעניקה מוזס ל"7 ימים", בו היא תקפה את נתניהו ואת רעייתו, ולאחר שהעיתון "צינזר את תגובת המשפחה", לפי טענתו של אוריך. "די במבול תמלולי המסרונים ששלחה ג'ודי לשרה נתניהו כדי להמחיש את שקריה וצביעותה", צייץ בטוויטר. 

"כל העיתונאים כאן בשוק ממני. הסברתי להם שרק את רצח ארלוזרוב לא הפילו עלייך", כתבה מוזס לנתניהו, ע"פ אוריך. במקרה אחר, שלחה לה מוזס לכאורה: "את נראית יפייפיה!!!! פשוט מדהים הבגד והתלתול בקצוות. כולם ריכלו על זה". במסרון נוסף, כתבה לכאורה מוזס לנתניהו: "אני רוצה שתסתערי על העם הדפוק הזה, שיכירו אותך טיפה. אני לא מהמתחנפות סתם. הגיע זמנך לככב".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

שישה חודשי עבודות שירות לניב אסרף, הצעיר שבדה את חטיפתו

משרד העבודה: איסור גורף של עבודת בני נוער באתרי בנייה

הדיון בוועדת השרים על חוק המצלמות שהיה צפוי היום - נדחה

מוזס, בתגובה, לא הכחישה את תוכן המסרונים, וכתבה בטוויטר כי "כל מי שחפץ חיים בממשלה נאלץ ללקק לשרה". היא הודתה שגם היא עשתה כן, לטענתה מבלי שבעלה, השר לשעבר סילבן שלום, ידע על כך: "הוא היה השר היחיד שלא הסכים ללקק לה או ליאיר (נתניהו)", צייצה, "בלי שידע, לקחתי כדור נגד בחילה ועשיתי את זה".

שרה נתניהו, רעיית ראש הממשלה בנימין נתניהו
 

שרה נתניהו (רויטרס)

 

בתגובתה, התייחסה מוזס גם לטענתה מהריאיון, לפיה הדובר של נתניהו שלח הודעה לעיתונאי שישב לצידה בתוכנית בוקר, בה נכתב כי היא מלכלכת על רה"מ כי לא רצה לשכב איתה: "הכרתי את נתניהו לפני שהסתבך איתה, דיילת שנכנסה להריון מנוסע. לו הייתי באמת רוצה הייתי שוכבת איתו. אבל עמירם (עמירם ניר, בעלה של ג'ודי באותה תקופה) כל כך לא החזיק ממנו, למרות שפעם ביבי היה חתיך. היום אני מרחמת עליו בעיקר. הוא אף פעם לא עשה לי את זה".

מוזס אמרה עוד בריאיון שפורסם ביום שישי האחרון: "לדעתי היא (שרה נתניהו) מחזיקה אותו במשהו כמו שכולם אומרים, אין מי שעובד סביב ביבי שלא אומר שאם היה בלעדיה הוא היה מרוויח עוד עשרה מנדטים". היא סיפרה כי רעיית רה"מ "צרחה עליי איזה שעה בטלפון, צעקה שאני שונאת אותה כי ביבי רצה אותה. חשבתי לשלוח אותה לאיזה פסיכיאטר טוב".