"מציע לרה"מ ללמוד מרבין שלקח אחריות על מעשי אשתו והתפטר"

במערכת הפוליטית מיהרו להגיב לכתב האישום שהוגש נגד שרה נתניהו. "משקף תפיסה שוביניסטית שהמטבח באחריות בלעדית של האישה. בנימין נתניהו לא אכל בארוחות האלה?"

כתב אישום נגד אשת ראש הממשלה: במערכת הפוליטית מיהרו להגיב היום (חמישי) לאחר הגשת כתב האישום נגד שרה נתניהו.

חברת הכנסת שלי יחימוביץ' (המחנה הציוני) כתבה בטוויטר: "כתב אישום רק נגד שרה נתניהו מקומם וצורם. משקף תפיסה עבשה ושוביניסטית שהמטבח באחריות בלעדית של האישה. בנימין נתניהו לא אכל בארוחות האלה? אלה לא היו אורחים שלו? בדיוק כמו כתבי האישום שספגו נשיהם של ברק וויינשטיין על העסקת עובדת זרה. כאילו את הלכלוך שלהם היא לא ניקתה".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

ראש העיר קריית מלאכי לשעבר שהורשע בהטרדה מינית - יתמודד שוב

הנאשם גילה: חמאס שילם להורי תינוקת כדי שיטענו שמתה מגז מדמיע

אושר בהונגריה: עונש מאסר למי שיסייע למבקשי מקלט

חברה למפלגה, חבר הכנסת מיקי רוזנטל, העלה לחשבון הטוויטר שלו סרטון שבו מדווח כי פרקליטה של נתניהו, עו"ד יוסי כהן, ביקש ממנו הכחשה ופיצוי כספי בשווי עשרות אלפי שקלים. "עם שרה נתניהו לא מתעסקים, אדון שקשוקה. תביעת הדיבה טרם הגיעה אלי אבל כתב אישום נגד הגברת דווקא הוגש".

ואילו חבר הכנסת עיסאווי פריג' (מרצ) כתב: "מציע לרה"מ ללמוד מיצחק רבין ז"ל שלקח אחריות על המעשים של אשתו והתפטר. מי שנותן לאשתו לנהל את קופת המדינה לא ראוי שינהל את המדינה".

היום, כאמור, הוגש כתב אישום נגד שרה נתניהו בגין קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות במסגרת תיק המעונות. נתניהו מואשמת כי בין השנים 2013-2010 הזמינה ארוחות ממסעדות ומשפים בשווי של כ-359 אלף שקלים למעון ראש הממשלה, בזמן שיצרה מצג שווא לפיו לא מועסקת במעון מבשלת, על מנת לחייב את הארוחות על חשבון המדינה. הוגשה בקשה לקבוע הרכב של שלושה שופטים, בשל מעמד הנאשמת.

כמו כן, הוגש כתב אישום נגד סמנכ"ל מבצעים ונכסים במשרד ראש הממשלה, עזרא סיידוף, בגין הסתרת העסקת המבשלות, מרמה במסגרת הזמנת שפים לאורחים פרטיים והעסקת מלצרים במעון הרשמי.