פלורי ויטל שקד, נדרסה למוות בזמן שחצתה במעבר חציה, חדשות עשר

בדרך לגן הילדים: פלורי נדרסה למוות ביום ההולדת של בנה בן ה-4

פלורי ויטל שקד הייתה בדרכה לאסוף את ילדיה מהגן, אולם רכב שפגע בה במעבר חצייה הפך את היום החגיגי לאסון. "לשני הילדים עדיין אין מושג לאן האימא המקסימה שלהם נעלמה"

פלורי ויטל שקד, אם לשניים בת 33, נדרסה למוות ביום ראשון, בעת שחצתה מעבר חצייה ברחוב יגאל אלון בתל אביב. היא פונתה בהכרה לבית החולים איכילוב, שם מתה מפצעיה.

ילדה הבכור בן הארבע חגג יום הולדת באותו יום, וויטל-שקד הביאה אותו לגן בבוקר, יחד עם עוגת יום הולדת שהכינה לכבוד האירוע. בצהריים, רצתה ויטל-שקד להגיע לאסוף את בנה מעט מוקדם מהרגיל, על מנת להשתתף בחגיגת ילדה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>
הישג לאופוזיציה: איסור אפליה על רקע נטייה מינית עבר במליאה

בגלל המונדיאל: חשש ברוסיה שאספקת הבירה תיגמר

שעות לפני דיון: אל על וישראייר הודיעו כי הן מוותרות על מיזוג

 פלורי ויטל שקד, נדרסה למוות בזמן שחצתה במעבר חציה
 

פלורי ויטל שקד, נדרסה למוות בזמן שחצתה במעבר חציה (פייסבוק)

 

"אימא למופת, היו לה עוד הרבה תוכניות להמשך הדרך בחיים", סיפר היום (רביעי) לחדשות עשר אחיה עידו, "היא רצתה להוציא את שני ילדיה לחגוג יום הולדת אחרי הגן, ואז היא חצתה את הכביש ורכב פגע בה במעבר חצייה והרג אותה. אנחנו רוצים שאנשים ישימו לב בדרכים, שיפסיקו לגעת בטלפון הנייד, ושיפסיקו להיות אדישים. רכב זה כלי הרג".

"בחורה איכותית, בחורה של נתינה אין קץ שהרעיפה על הסובבים את כל הטוב הזה בלי להניד עפעף", סיפרה בת דודתה יעל, "התבוננתי בה מהצד והתפעמתי מההתנהלות השקטה שלה והרוגע שהקרינה על שני הילדים. שעדיין אין מושג לאן האימא המקסימה שלהם נעלמה להם ללא שוב".

בפוסט שפרסם בית החולים איכילוב, שם נקבע מותה, נכתב: "את זעקות השבר והכאב בחדר הטראומה, לא נשכח עוד זמן רב. תראו את הפנים שלה, תחשבו על מה שהשאירה ובעיקר כמה עוד לא הספיקה ותזכרו את זה כשתעלו לכביש".