חשד: אנס את בתו החורגת בת ה-12 - והכניס אותה להיריון

תושב הצפון, בן 50, נעצר בעקבות דיווח מביה"ח אליו פונתה הילדה, לאחר שהתלוננה על כאבי בטן. מעצרו הוארך בחמישה ימים. עורך דינו: "הוא מכחיש את המעשים"

תושב הצפון בן 50 נעצר אתמול (חמישי) בחשד כי אנס את בתה הקטינה של חברתו לחיים, וכתוצאה מכך נכנסה הילדה, בת 12, להיריון. לפני כשבוע, התקבל במשטרת מחוז חוף דיווח בהול מבית חולים בחיפה, אליו פונתה הילדה לאחר שהתלוננה על כאבי בטן והתברר כי היא בחודש השני להריונה. 

במסגרת החקירה שנפתחה לבירור נסיבות המקרה, נגבתה מהילדה עדות על ידי חוקרת ילדים. במקביל, בדיקה נוספת שערכו החוקרים אישרה כי אב העובר הוא אכן בן הזוג של אמה, המתגורר עמן באותו הבית. לאור ממצאי הבדיקה, החשוד אותר ונעצר. בית משפט השלום בחיפה האריך את מעצרו בחמישה ימים. 

עו"ד סאהר פאר, המייצג את החשוד, מסר כי מכחיש את המעשים המיוחסים לו. "החקירה החלה למעשה אתמול עם מעצרו", הבהיר, "הוא מסר גרסה מפורטת, בה כאמור הכחיש את המעשים, והדברים כמובן טעונים בדיקה". עו"ד פאר הוסיף כי נציג המשטרה לא אישר בדיון הארכת המעצר את הדיווח על איתור ממצאי DNA הקושרים את החשוד למעשה, ואמר: "תוצאות המעבדה לזיהוי פלילי הן לא חזות הכול, הדברים טעונים בדיקה גם מטעמנו, ואז נוכל כמובן לדעת באופן מדויק יותר מה קושר את החשוד לחשדות האלה". 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

דיווח: אזרחית טורקית נעצרה בישראל בחשד לעבירות ביטחוניות

אחרי בצורת של שלוש שנים: מכבי תל אביב אלופת המדינה בכדורסל

חקירת מוזס: הוצגו ראיות לשיחות עם נתניהו במועדים משמעותיים