המלכה אליזבת עם הדוכסית מייגן מרקל, רויטרס

יצאו מהארמון: אליזבת ומייגן מרקל - בטיול רשמי ראשון

הדוכסית הוזמנה, פחות מחודש לאחר חתונתה לנסיך הארי, לטיול מלכותי ראשון ללא בן זוגה. בין יעדיהן: השקת גשר ותיאטראות וקבלות פנים לקול תרועות הקהל. צפו בתמונות

  • פורסם ב:
  • 14/06/2018 15:33
  • |
  • כתבים:
  • רויטרס

הטיול המשותף הראשון של המלכה אליזבת ומייגן מרקל, אשתו הטריה של הנסיך הארי, נערך היום (חמישי) במחוז צ'שייר שבממלכה, לקול תרועות הקהל שסבב אותן. זהו הטיול המלכותי הרשמי הראשון של השתיים יחד ללא הארי.
 

מייגן, שנישאה לנכדה של המלכה בטקס נוצץ בטירת ווינדזור בחודש שעבר, נסעה ברכבת המלכותית יחד עם המלכה לאזור צפון-מערב אנגליה בדרך ליום מלא באירועים ומחוייבויות. זאת לאחר שקיבלה מהמלכה הזמנה להצטרך אליה לטיול משותף.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:
נפגעת עבירת מין ביקשה להיחשף בדיון - הסרטון הוסר מאתר הכנסת
לאחר המחאה בעפולה: בעל הבית הודיע לרוכש ערבי - אבטל את העסקה
הנשיא מון מצטרף לטראמפ ורומז: נשקול לבטל את התרגילים הצבאיים
 

 מייגן ואליזבת יורדות מהרכבת
 

מייגן ואליזבת יורדות מהרכבת (רויטרס )

 

במהלך הטיול המשותף של השתיים, לבשה השחקנית האמריקנית בת ה-36, כוכבת סדרת הטלוויזיה "חליפות", שמלה של ג'יבנשי בצבע קרם. השמלה הוכנה על-ידי המעצבת הבריטית של בית האופנה הצרפתי, שתחת ידיו עוצבה גם שמלת כלולותיה. המלכה בת ה-92, לבשה מעיל עם כובע תואם בצבע ירוק ליים.


עשרות ילדים בגילאי בית הספר היסודי ברכו את המלכה ואת הדוכסית מסאסקס בקריאות עידוד והנפת דגלי הממלכה הבריטית. בצ'סטר, עיר רומית עתיקה ליד הגבול עם וולש, מאות צופים מחאו כפיים והריעו לשתיים עם הגעתן, בעוד המלכה מנופפת להם בחזרה לשלום.

 ילדי בית הספר מקבלים את מייגן והמלכה
 

ילדי בית הספר מקבלים את מייגן והמלכה( רוטירס)

 


במהלך שהותן בצ'סטר, השתיים הספיקו לחנוך ספריה, תיאטרון ואף קומפלקס בתי קולנוע. בד בבד, השתיים השיקו את גשר האגרה החדש בעל שש הנתיבים שמעל לנהר מרסיי - פרוייקט הבנייה מהגדולים שנראו בממלכה בשנים האחרונות. נציגות בית המלוכה חייכו לקהל ולעדשות מצלמות כלי התקשורת השונים.


בשלב מסויים בטיול, כשהשתיים התכוננו להכנס לרכב המלכותי, מייגן נראתה מבולבלת בנוגע לסדר הכניסה לרכב – האם היא אמורה להכנס ראשונה או שדווקא המלכה? בסופו של דבר מייגן פתרה את הבעיה כשפשוט שאלה את אליזבת להעדפותיה וכך יצא שמייגן נכנסה ראשונה.
 

 המלכה אליזבת עם הדוכסית מייגן מרקל
 

המלכה אליזבת עם הדוכסית מייגן מרקל (רויטרס)