אכילס החתול מנבא את תוצאות משחקי המונדיאל, רויטרס

הימור בטוח: אכילס החתול ניבא - רוסיה תנצח במשחק הפתיחה

האוהדים לוקחים את מסורת חיזוי תוצאות משחקי המונדיאל ע"י חיות ברצינות רבה, והשנה הנבואות חלוקות: החתול והסוריקטות עם הרוסים - אך ספרטק הלמור דווקא מהמר על סעודיה

כבר שנים רבות שאת תוצאות משחקי המונדיאל מנבאים לא רק הפרשנים והמומחים, אלא גם קבוצת חיות מובחרת, בעלת כוחות חיזוי על-טבעיים. הפעם - הנבואות חלוקות. 

במשחק הפותח היום (חמישי) את התחרות תשחק נבחרת רוסיה מול זו של סעודיה. לטובת המאורע הלכו ושאלו כמה חיות - מי ינצח? לפי החתול אכילס, שהפך להיות הגרסה הרוסית לפול התמנון ממונדיאל 2010, שניחש נכון את תוצאות כל משחקי גרמניה באותו טורניר, המנצחת במשחק תהיה רוסיה. הוא עשה זאת, על ידי בחירת קערת האוכל הצמודה לדגל הרוסי.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

פחות מ-24 שעות לשריקת הפתיחה: טירוף מונדיאל 2018 בשיאו

תושב העיר העתיקה בירושלים: מאבטחי הרכבת הכו אותי בלי סיבה

פרץ לגבאי: דורש פוליגרף כדי לבדוק מי הדליף את ההקלטה

בווידאו: הסוריקטות מנבאות את ניצחונה של רוסיה

מדובר בחתול חירש, שמתגורר במוזיאון בסנט פטרסבורג, וקיבל את המינוי בזכות ההימורים המוצלחים שלו על תוצאות גביע הקונפדרציות בקיץ הקודם.

אכילס הוא לא היחיד שמנבא הצלחה במשחק לרוסים, גם הסוריקטות בגן החיות הבריטי בפארק דרייטון מאנור, צופות את הניצחון לנבחרת. עוד הן ניבאו ניצחון לאנגליה על פני תוניסיה במשחק שצפוי להתקיים ביום שני. מדובר בקבוצת סוריקטות שכבר חזו בעבר בהצלחה את התוצאות של אירועי ספורט גדולים.

עם זאת, השנה ישנה נבואה סותרת - ספרטק הלמור מגן החיות יקטרינבורג ברוסיה דווקא הלך עם סעודיה, ובחר בבננה שבקערה הצמודה לדגל הסעודי.

בווידאו: ספרטק הלמור מהמר על סעודיה