החתונה נוצרית מסורתית של קארין ובשארה, חדשות עשר

"הרוב עבודת יד, רבע מחיר": החתונה המסורתית של קארין ובשארה

הכלה מודרנית אך רצתה שהאירוע יצדיע לעבר. וזה לא הכול: בני הזוג החלו את החגיגות שבועיים קודם לכן ודאגו לחסוך בהוצאות • הפרק האחרון בסדרה "כמו שני משוגעים"

בני הזוג קארין ובשארה נישאו בחתונה נוצרית מסורתית בטקס מרגש בכנסייה, עם קישוטים מיוחדים ושוקולד סורי.  האירוע תוכנן עם הרבה מחשבה מודרנית אך בו בזמן עם הרצון לערוך חתונה כמו פעם - מסורתית. לא הייתה לבני הזוג ברירה: אב הכלה לבנוני, אמה ארמנית - משפחת עטייה היא חלק מהקהילה המשיחית.

עוד לפני הטקס המרגש, הזוג החל את החגיגות שבועיים לפני החתונה עצמה - לדבריהם זו המנטליות בחתונה נוצרית. אך לזוג היה ברור שחגיגות רבות פירושן הרבה הוצאות ולכן אם הכלה, אליזבת, וקארין החליטו לעשות הכל בעצמן "הרוב זה עבודת יד, זה עלה לנו בערך רבע מחיר וחסך לנו הרבה מאוד כסף,  אפילו את השמלות של השושבינות תפרנו לבד", סיפרה אליזבת.  

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

איילת שקד: קנסות של 3,000-1,500 שקלים יוטלו על צרכני זנות

נתוני טרור העפיפונים צפויים לגלות: זו לא מחאה עממית תמימה

רגע לפני הגמר: כדורסלן הפועל חולון נחקר בחשד להכאת בת זוגו

 החתונה נוצרית מסורתית של קארין ובשארה
 

החתונה נוצרית מסורתית של קארין ובשארה (חדשות עשר)

 

סדרת הכתבות "כמו שני משוגעים" הציגה השקעה מטורפת עד אחרון הפרטים, חתונה בגדול רק כי אחרים מצפים, לא מעט התלבטויות איך להיות 'הכי' באירוע שעליו חולמים כבר שנים והרצון להיות "פשוט" אך בסופו של דבר לשלם כמו אלו שרצו להיות מיוחדים. לבסוף נמצא אותו רגע אחד מרגש: כי האטרקציות, הטרנדים הלוהטים, הניסיונות היקרים לעשות משהו שאחרים לא עושים - כל אלה הם רק קישוט והתחלה לחיים האמיתיים.