פיפ"א פתחה בהליך משמעתי נגד ג'יבריל רג'וב

ההתאחדות לכדורגל עודכנה על ידי פיפ"א כי הוחלט לפתוח בהליך נגד יו"ר ההתאחדות הפלסטינית בעקבות התבטאויותיו לפני משחק הידידות שתוכנן נגד ארגנטינה

בווידאו: בוטל המשחק בין ישראל לארגנטינה

פיפ"א החלה בהליך משמעתי נגד יו"ר ההתאחדות לכדורגל הפלסטינית ג'יבריל רג'וב. ההתאחדות לכדורגל הישראלית הודיעה היום (רביעי) כי עודכנה על ידי פיפ"א כי הוחלט לפתוח בהליך נגד רג'וב בעקבות ההתבטאויות שלו לפני משחק הידידות שתוכנן בין ישראל לארגנטינה.   

בתוך כך, דחה קונגרס פיפ״א ברוב של 82% מול 18% את ההצעה של ההתאחדות הפלסטינית להטלת סנקציות ואף להשעות מפיפ"א את ההתאחדות בטענה כי במדינה יש הפרה של זכויות אזרח.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

יום לפני המונדיאל: מאמן ספרד פוטר מתפקידו

מכה לשר כחלון: מבקר המדינה בודק את תוכנית מחיר למשתכן

כשדונלד פגש את קים: הרשת חוגגת את ההסכם ההיסטורי בדרך משלה

עופר עיני, יו״ר ההתאחדות, אמר בתגובה כי "הריטואל חוזר על עצמו בכל פעם, כאשר רג׳וב מנסה להוביל להחלטות בפיפ"א נגד הכדורגל שלנו ונגד מדינת ישראל. הודות לעבודה נכונה ומושכלת אנחנו מצליחים להסביר לחברים ולחברות בפיפ"א מה באמת מסתתר מאחורי ההצעות הלכאורה תמימות של מי שחצה כל קו אדום. יש לנו ידידי אמת באופ"א, בקונפדרציות האחרות ובפיפ"א ולכן רג'וב כושל פעם אחר פעם. הכדורגל הישראלי ימשיך להיות חלק מהקהילה הבינלאומית ומדינת ישראל תמשיך ליהנות מאהדה גדולה בהתאחדות הכדורגל העולמית".

   ג'בריל רג'וב במסע"ת ברמאללה
 

ג'בריל רג'וב במסע"ת ברמאללה ( רויטרס)