ראש עיריית חדרה, צבי גנדלמן בבית המשפט, חדשות עשר

שוטר נחקר במח"ש בחשד שהדליף מידע מחקירת ראש עיריית חדרה

חוקר מתחנת חדרה, שחשוד גם בשיבוש הליכים, שוחרר בתום חקירתו. ראש העיר צבי גנדלמן נעצר בשבוע שעבר בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים

חוקר מתחנת חדרה נחקר בשבוע שעבר במחלקה לחקירות שוטרים בחשד שהדליף מידע מחקירת ראש עיריית חדרה צבי גנדלמן. על דבר החקירה דווח לראשונה בוואלה! NEWS. השוטר, שנחקר גם בחשד ששיבש הליכים, שוחרר בתום חקירתו.

גנדלמן נעצר בשבוע שעבר בחשד למעורבות בעבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים, עבירות מס ועבירות נוספות. מעצרו הוארך בשבעה ימים, וביום ראשון שוחרר למעצר בית, לאחר שהמשטרה לא ביקשה מביהמ"ש הארכה נוספת.

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר:

מכה לשר כחלון: מבקר המדינה בודק את תוכנית מחיר למשתכן

ערוץ עשר ורשת חתמו על מזכר הבנות בנוגע למיזוג

ההתעללות בגן בגבעתיים: המשטרה עצרה את הגננת

גנדלמן, שמיוצג על ידי עורך הדין ליאור אפשטיין, הורחק מעיריית חדרה, מכל משרדי העירייה, מוועדות העירייה השונות, ממחלקות העירייה השונות, מהחברה הכלכלית חדרה ומכל גוף או תאגיד עירוני למשל 45 ימים. כמו כן, נאסר עליו ליצור קשר עם המעורבים בתיק למשך 90 ימים ויציאתו מהארץ נאסרה לחצי השנה הקרובה. 

ראש עיירית חדרה, צבי גנדלמן
 

ראש עיירית חדרה, צבי גנדלמן (מארק ניימן, לע"מ)

 

בשבוע שעבר פורסם בחדשות עשר כי חוקרי להב 433 ינסו לגייס עד מדינה מתוך ״הכוורת״ של גנדלמן כדי לבסס את החשדות נגדו וכי צפויים מעצרים נוספים. יחד עם גנדלמן נעצרו ונחקרו באזהרה גם הרל"שית שלו אורלי נגר, נהגו והקבלן סמי לוי - גם הם נחשדים בעבירות שוחד ושחיתות.

גנדלמן, תת-אלוף במילואים, היה בעבר מנכ"ל סינמה סיטי ראשון לציון. באוקטובר 2013 התמודד לראשות עיריית חדרה מטעם מפלגת יש עתיד וניצח את ראש העירייה הקודם חיים אביטן. אביטן היה גם הוא חשוד בעבירות שחיתות בזמן כהונתו. הוא נחשד כי קיבל שוחד מקבלנים כשכיהן כראש עיר ובתמורה קידם את ענייניהם. ב-2015 סגרה הפרקליטות את התיק שנפתח נגדו מחוסר ראיות