תאונה בהוד השרון, חדשות עשר

עובד בעיריית הוד השרון פגע ברכבה - ובעירייה מסרבים לפצותה

ירדן שניר זיהתה במצלמות האבטחה את רכבו של מנהל מחלקת ההנדסה בעיר פוגע ברכבה - ובורח. "במחלקת הביטוח של הוד השרון לא מוכנים לשלם לי את כל הכסף"

מנהל מחלקת ההנדסה של עיריית הוד השרון התנגש ברכבה של תושבת העיר, ירדן שניר, וברח. כשביקשה פיצוי מהעירייה, קיבלה תשובה שלילית.

מצלמת האבטחה של שכנה של ירדן הראתה רכב עם מדבקת עיריית הוד השרון, והנהג היה כאמור מהנדס בעירייה. ירדן פנתה לעירייה וקיבלה מהמהנדס מכתב התנצלות: "הדבר קרה לראשונה במהלך שנותיי כנהג, מבלי לשים לב וללא כל כוונה, אני מבקש להביע את התנצלותי".

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

שמונה נפצעו בתאונת דרכים באזור חדרה, אחד במצב קשה

בשדה חיטה, בלי קייטרינג: החתונה החברתית של חן ועדי

המנתחת המרקדת: הרופאה פיזזה בזמן ניתוחים - ורישיונה נשלל

עם זאת, לאחר שתבעה את הביטוח, קיבלה את רוב הסכום לתיקון, למעט 2,000 שקלים. כשפנתה לעירייה גילתה שהיא לא מתכוונת לשלם את היתרה. "הגיע תאריך פריעת הצ'ק והכסף לא נכנס", סיפרה שניר. "הסתבר שבמחלקת הביטוח של הוד השרון לא מוכנים לשלם את כל הכסף. אמרו שאם זה לא מוצא חן בעיניי, שאתבע אותם באופן פרטי".

תגובה עיריית הוד השרון: "עם פניית התושבת ביצע קצין בטיחות התעבורה העירוני חקירה על מנת לאתר את הנהג והעביר את פרטיו לתושבת על מנת שתוכל להגיש תביעה נגד חברת הליסינג. כמו כן, בוצע הליך משמעתי מול הנהג ולתושבת נמסרה התנצלותו. נשמח לעמוד לרשות התושבת על מנת לסייע בהמשך הטיפול מול חברת הליסינג".