"תמיד רצה אירוע גדול, עם נסיך ולא נסיכה": החתונה של גיל ודין

החתנים הנרגשים יעמדו בקרוב מתחת לחופה. בעוד ההורים של דין מפרגנים לשניים, אביו ואמו של גיל מסרבים לבוא: "כל אחד היה רוצה את הוריו, אבל אולי זה עדיף" • הפרק השני

דין וגיל נמצאים בזוגיות כבר שבע שנים. הם מתחתנים בעוד שבועיים, לעיני 450 מוזמנים, ולדבריהם תמיד ידעו כי כאשר יגיע "הנסיך על הסוס הלבן" הם יצעדו תחת חופה. "בדייט הראשון הוא השמיע לי את שיר החתונה", סיפר גיל. "הוא אמר לי 'אני עדיין לא יודע אם זה יהיה איתך, אבל זה שיר החתונה שלי", הוסיף.

אמו של דין, מירב סימון, סיפרה כי "זו הגשמת חלום בשביל דין. מאז שהוא קטן הוא רצה חתונה גדולה, שמחה ועם הרבה מוזמנים". היא המשיכה וציינה כי "הוא היה יושב בסלון ורואה את הסרטים של וולט דיסני, עוד לפני היציאה מהארון. אני זוכרת ששאלתי אותו כשהוא יצא מהארון 'לא תתחתן עם נסיכה'? אז הוא אמר לי "לא, אני אתחתן עם נסיך".
 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

הלילה ההיסטורי הגיע: הפסגה בין קים וטראמפ תצא לדרך בסינגפור

מכות, דחיפות והטחות: תיעוד קשה מגן ילדים במרכז הארץ

דוח חמור: חשד לפלילים בהכנת מעון ראש הממשלה לביקור טראמפ

 דין וגיל
 

דין וגיל ( חדשות עשר)

 

הוריו של גיל, מנגד, מתקשים לקבל את הזוגיות עם דין, והם מסרבים להגיע לחתונה. "אני חושב שכל אחד רוצה בנקודות כאלה בחיים את ההורים שלו", אמר גיל, "אבל אני חושב שזה עדיף. אם הם היו באים הייתי צריך כל הזמן להיות בפוקוס, לדעת איפה הם ומה הם עושים ולא להיות משוחרר".

השניים כאמור נישאים בחתונה גדולה, שלפי הערכתם תעלה כ-200 אלף שקלים. "בהקשר של זוגות רגילים, כל אחד רוצה להגיד 'אנחנו יחודיים'", הסביר פרופסור אהרון בן זאב, חוקר רגשות מאוניברסיטת חיפה. "פה המטרה היא כן להתקבל כדבר רגיל ונורמלי, ולכן יש רצון לטקס עם כל ההיבטים והסממנים החיצוניים שלו", אמר.