חשד לפיגוע בעפולה: צעירה נדקרה ונפצעה קשה, חשוד נעצר • תיעוד

בת 18 נדקרה בפלג גופה העליון ופונתה לבית החולים העמק, כשמצבה יציב. החשוד, תושב ג'נין, נמלט מהזירה - נורה ונעצר. המשטרה: מתחזקת ההערכה כי הרקע לאומני

תושבת מגדל העמק בת 18 נפצעה היום (שני) קשה מדקירה בפלג גופה העליון על ידי בן מיעוטים, בסמוך לסניף "ארומה" שבעפולה. במשטרה הבהירו כי כל כיווני החקירה נבדקים, אך מתחזקת ההערכה כי הרקע לאומני. חשוד בשם נור א-דין שינאוי, תושב ג'נין בשנות ה-20 לחייו נמלט, מהזירה ונתפס כעבור שעה קלה. 

צוות מד"א שהגיע לזירה העניק לפצועה טיפול רפואי ופינה אותה לבית החולים העמק, שם הועברה לטיפול בחדר הלם. מבית החולים נמסר כי מצבה יציב והיא הועברה ליחידה לטיפול נמרץ.

כוחות משטרה הוזנקו למקום, זיהו את החשוד, שסירב על פי הודעת המשטרה לעצור והחל להימלט לכיוון ג'נין, תוך שהוא מנסה להיעזר בנהגים שאוספים פועלים. השוטרים ירו לעבר רגליו, עד שהוא נפל ונעצר. ברשותו נתפס סכין. הוא הועבר לקבלת טיפול רפואי בבית החולים העמק גם כן, כשמצבו מוגדר בינוני. מהמשטרה נמסר כי הוא שהה בשטח ישראל באופן לא חוקי. 


עוד כתבות בחדשות עשר >>

בכיר במשרד הביטחון נעצר בחשד למרמה בסך עשרות מיליוני שקלים

קוף נמלט מגן החיות, תועד משוטט ברחבי העיר - ונדרס למוות

חיפה: הותר לפרסום שם הנרצחת; בעלה יובא לדיון בהארכת מעצרו

זירת הדקירה בעפולה
 

זירת הדקירה בעפולה (אייל אוחנה שלוש משאלות)

 

הפרמדיקים שימי פרג'י ונתי לאייני שנכחו בזירה סיפרו: "כשהגענו למקום הייתה המולה גדולה, נערה כבת 18 ישבה על כיסא בכניסה לחנות כשהיא בהכרה וסובלת ממספר פציעות מדממות בפלג גופה העליון. הענקנו לה טיפול רפואי ראשוני מציל חיים שכלל עצירת דימומים והיא פונתה במצב בינוני עד קשה לבי"ח העמק הסמוך."

ראש עיריית מגדל העמק, אלי ברדה, מסר כי "הזדעזענו לשמוע על דקירתה של בת מגדל העמק במרכז עפולה על ידי בן בליעל שפל. אני בטוח שכוחות הביטחון יעשו הכול על מנת לטפל בו ובבית שממנו הוא בא". הוא הוסיף: "אנחנו שולחים איחולי החלמה מהירה לפצועה. הקשר בין מגדל העמק ועפולה מזכיר לנו את הרצח של שלי דדון, תושבת עפולה, במגדל העמק, לפני ארבע שנים".

חשוד הדקירה בעפולה בעת תפיסתו
 

תיעוד המעצר של החשוד בדקירה (חדשות עשר )

 
 תיעוד ממעצרו של החשוד מעפולה
 

תיעוד ממעצרו של החשוד מעפולה (אייל אוחנה)

 
 תיעוד מתפיסת החשוד בדקירה בעפולה
 

תיעוד ממעצרו של החשוד בדקירה בעפולה(אייל אוחנה)