סערת רשף לוי: "בדיחה על איש אמיץ שיצא מהארון מחמירה המצב"

מופע הסטנד-אפ שלי לוי, שבו הוא התבדח על הומואים, ממשיך לעורר זעם. טל מעוז, ממועדון הספורט הגאה: "אני בעיקר הובכתי, מופע בידור לא אמור לצחוק על דברים כאלה"

מופע הסטנד-אפ של רשף לוי, שבו התבדח על הומואים ועל יציאתו מהארון של שופט הכדורסל דן ילון, ממשיך לעורר הדים וכעס.

חן אריאלי, יו"ר אגודת הלהט"ב, אמרה לחדשות עשר: "כל דחקה וכל בדיחה על חשבון איש אמיץ שיצא מהארון בעולם שרווי אלימות ולהט"בופוביה ושנאה כלפי להט"בים פשוט מחמיר ומעמיק את התופעה"

טל מעוז, ממועדון הספורט הגאה, סיפר: "אני בעיקר הובכתי. מופע סטנד-אפ אמור, מעבר לצחוק ולכיף שבדבר, גם לעורר מחשבה וביקורתיות על החברה, ולא לצחוק על הדברים הקטנים שהם מביכים".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

שר בישיבת הקבינט: דנו בצעדים מאולתרים לעזה - לא בפתרון אמיתי

ננשכה ונמשכה למים: שרידיה של אישה נמצאו בתוך בטנו של אליגטור

מוויתור על גרעין ועד פיצוץ הפסגה: מה יקרה במפגש קים-טראמפ?

שלשום דווח בחדשות עשר כי במהלך טקס מצטייני העונה בכדורסל, לוי שהנחה אתה האירוע, התבדח על יציאתו מהארון של השופט ילון: "שופט כדורסל ראשון יצא מהארון והודיע שהוא גיי. זה התחיל, אגב, מקללות במשחקים. צעקו לו שהוא הומו והוא אמר, 'יש מצב'. ידוע גם הרגע המפורסם במשחק שאמרו לו, בוא'נה, הייתה עבירה והוא אמר, 'סליחה, לא הייתי מרוכז, הסתכלתי לך על התחת'", סיפר לוי לקהל.

 דן ילין, שופט כדורסל שיצא מהארון
 

דן ילון, שופט כדורסל שיצא מהארון (חדשות עשר)

 

ילון תקף את מנהלת הליגה שלא התנערו מהמופע: "אין לי טענה לאומן עצמו. הטענה היא למנהלת הליגה שהיא הגוף הרשמי שמנהל את הכדורסל, מקום שהוא הומופובי בצורה משמעותית, והם מאפשרים אמירות כאלה, לא מגנים אותן אחר כך וכל זה ביום הגאווה שאמור לקדם סבלנות וסובלות ושווין"

מנהלת הליגה הסבירו שאינם מצנזרים תכנים של האומן והם מצטערים אם מישהו נפגע. רשף לוי סירב להגיב.