סקר: רוב הציבור חושב כי התעקשות רגב לקיים המשחק בי-ם - טעות

סקר חדשות עשר מעלה כי 61% סבורים שהשרה שגתה בכך שרצתה לערוך את המשחק מול ארגנטינה בבירה. מרבית הנשאלים אף חושבים שהאירוע לא בוטל רק בגלל איום על מסי

ברקע סערת ביטול משחק הידידות בין נבחרת ארגנטינה לישראל, סקר חדשות עשר שהתפרסם אמש (חמישי) קבע כי 61% מהציבור חושב ששרת הספורט, מירי רגב, לא הייתה צריכה להתעקש על קיום המשחק בירושלים. 28% סברו שהתעקשות רגב הייתה נצרכת, 11% לא הצליחו להחליט.

עוד עולה מהסקר, כי 31% מהציבור חושב שהעברת המשחק לירושלים היא שהובילה לביטולו, 28% טענו כי האיומים על כוכב הנבחרת מסי ומשפחתו הם הסיבה לאי-קיום המשחק, ו-26% סברו שמדובר בשילוב של שני הדברים. 14% לא הגיעו לידי החלטה בנושא.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

אש בשתי חזיתות, תקיפת מאות מטרות בעזה: חיל האוויר תרגל מלחמה

חשד: שני אזרחי עיראק וטורקיה אנסו ורצחו נערה יהודיה בגרמניה

שמונה ישראלים נעצרו בפיליפינים בחשד להונאת ענק ברשת

 האם ההתעקשות של השרה רגב הובילה לביטול המשחק?
 

האם ההתעקשות של השרה רגב הובילה לביטול המשחק? (חדשות עשר)

 

בתוך כך, מתכוונים מפיקי המשחק, שטוענים גם הם המשחק בוטל בשל האיומים, לתבוע את התאחדות הכדורגל הארגנטינאית בשל ביטול המשחק, ולדרוש פיצויים.

על פי דיווחים, ישנה הערכה כי ההתאחדות הארגנטינית, שנמצאת במשבר כלכלי, תממן את הפיצוי בעזרת מדינות אנטי ישראליות, ובראשן קטאר. דיווחים במדינה טענו כי הקטארים הסכימו לשלם את הפיצוי בתנאי שהמשחק יבוטל.

 מה הסיבה המרכזית לביטול משחק הנבחרת נגד ארנטינה
 

מה הסיבה המרכזית לביטול משחק הנבחרת נגד ארנטינה (חדשות עשר)

 

עיתון בארגנטינה חשף היום כי מפיק המשחק אריאל רבר, ואנשי משרד הספורט הישראלי, ניסו גם היום לשכנע את אנשי נבחרת ארגנטינה לבוא ולשחק באצטדיון "סמי עופר" שבחיפה, אך נענו בסירוב.

בד בבד, כוכב הנבחרת חזר הבוקר לאימונים שגרתיים יחד עם שאר הנבחרת. לאחרונה נודע כי בביתו של החלוץ התקבלו מכתבי איומים לרעייתו ולמשפחתו. על פי דיווחים מקומיים, איומים אלה הם שהובילו להחלטת מסי.

בנוסף, היום נודע כי בזמן שהמפיקים עוד ניסו להיאבק על קיום המשחק, משרד הספורט הודיע להם שהמימון שהובטח להם הוקפא, וכי לא יקבלו את הכסף.

סקר חדשות עשר נערך על ידי פרופסור קמיל פוקס. התשאול במגזר היהודי נערך על ידי "פאנל פרויקט המדגם", בהנהלת ד"ר אריאל איילון, ובמגזר הלא יהודי על ידי "STATNET", בהנהלת יוסף מקלדה.