"רוסיה עם טמפרמנט אחר": ים, שמש ומונדיאל - בעיר אחת

טיסה ישירה מת"א ומזג אוויר קייצי הפכו את "הריביירה הרוסית" ליעד אטרקטיבי במיוחד לקראת משחקי הגביע העולמי. כמה תעלה נסיעה בדקה ה-90 וצפייה בספרד-פורטוגל?

העיר סוצ'י שעל שפת הים השחור זכתה לכינוי "הריביירה הרוסית", ולא בכדי. היא עברה מתיחת פנים משמעותית לכבוד אירוח אולימפיאדת החורף בשנת 2014, ותתכבד באירוח מספר משחקים במונדיאל הקרוב. מזג האוויר הקייצי, וטיסה ישירה מתל אביב באורך של כשעתיים בלבד, הופכים אותה לייעד אטרקטיבי במיוחד עבור הקהל הישראלי.

ההמלצה הראשונה לאוהדים המעוניינים לטוס לאחד ממשחקי הגביע העולמי שישוחקו בעיר, וביניהם גם המפגש המסקרן בין ספרד לפורטוגל, הוא לשכוח כל מה ששמעתם על רוסיה. "זאת לא רוסיה הלבנה, לא רוסיה הצפונית, לא רוסיה הקרירה – יש פה טמפרמנט אחר", אמר דניאל אבשלום, נציג "נתור – טיולים מאורגנים לסוצ'י", והוסיף: "סוצ'י היא עיר ים, עיר חמה, עיר מלטפת ומחבקת".  

חוף הים השחור בסוצ'י
 

חוף הים השחור בסוצ'י (חדשות עשר)

 

>> עוד כתבות בחדשות עשר: 

דיווחים בארגנטינה: בוטל משחק הכדורגל מול ישראל

אופטימיות בחברה החרדית: מתווה הגיוס החדש ינציח את הפטור

לבקשת ישראל: צרפת העבירה מסר לאיראן בנוגע להתבססותה בסוריה

אלפי ישראלים כבר הזמינו חבילות נופש הכוללות גם כרטיס לאחד המשחקים, אך מי שנזכר באיחור יוכל לרכוש עתה חבילה הכוללת טיסות, לינה במלון חמישה כוכבים, וכרטיס למשחק בין ספרד לפורטוגל ב-1,450 אירו. אם ברצונכם להתאפק ולהמתין למשחק שמינית הגמר, המשחק החשוב ביותר שייערך בעיר, תוכלו למצוא חבילות דומות ב-1,200 יורו לאדם. חשוב לציין כי המרכיב היקר ביותר בחבילה הוא הכרטיס עצמו, שכן מדובר ביעד המספק תמורה טובה מאוד למחיר.