התמונה שעוררה סערה. צעיר מצלם סלפי על רקע טיפול באישה שנפצעה, טוויטר

איטליה: הגיע לזירת תאונת רכבת - וצילם סלפי עם הפצועה

סערה התעוררה בארץ המגף לאחר פרסום תמונה של גבר שבמקום לסייע לאישה שנפלה על הפסים, החליט לתעד את עצמו עם הנפגעת ברקע. "כיבה את הנשמה והאישיות שלו"

חוסר רגישות: גבר שהגיע לתחנת רכבת באיטליה זמן קצר לאחר שאישה נפצעה קשה מנפילה על הפסים לא חשב פעמיים, ובמקום לנסות ולסייע - החליט לצלם "סלפי" עם הפצועה. לרוע מזלו, צלם חדשות איטלקי בשם ג'ורג'ין למברי שהיה במקום, צילם אותו מתעד את עצמו, והתמונה עוררה סערה בארץ המגף. 

האירוע התרחש בסוף החודש שעבר בעיר פיאצ'נצה שבצפון איטליה. התמונה האבסורדית של הצעיר במכנסי הברמודה הלבנים הופיעה בעמודי שער רבים בעיתונים המקומיים ועוררה ביקורות ברחבי הרשתות החברתיות. בעיתון La Stampa נכתב כי התיעוד מציג "סרטן שאכל את האינטרנט". העיתונאית אנטונלה בוראלבי כתבה כי "האיש הצעיר שצילם את הסלפי לא היה אדם רע, אך הוא כיבה את הנשמה והאישיות שלו". למברי, שצילם את התמונה וסיקר את המקרה, כתב: "הברבריות שאינך מצפה לה: ה'אני' מול הטרגדיה" 

לאחר שלמברי פנה לרשויות ולאחר שהתמונה הופצה והפכה ויראלית, המשטרה זיהתה את הצעיר, עצרה אותו ודרשה ממנו למחוק את התמונה. הוא נחקר, אך לא הואשם בביצוע פשע. האישה שנפגעה, ככל הנראה עקב נפילה מדלת הרכבת שנפתחה בצד הלא נכון, פונתה לבית החולים ושם נאלצו לכרות את רגלה.