אדוה בן-דהאן, שנהרגה בתאונת דרכים בהודו, באדיבות המשפחה

אחיה של הישראלית שנהרגה בהודו: "הרגשנו שלאדוה לא צריך לדאוג"

אדוה בן-דהאן, שנהרגה בתאונת דרכים, "הייתה האור של הבית", כפי שסיפר אחיה לחדשות עשר. "היא אהבה להנות מהחיים, ותמיד היה לה חיוך מאוזן לאוזן שהקסים את כולם"

אבי בן-דהאן, אחיה של אדוה שנהרגה בתאונת דרכים בהודו, סיפר היום (שלישי) לחדשות עשר כי "תמיד דאגנו לה, אבל הייתה תחושה שלאדוה לא צריך לדאוג, שהכול יהיה בסדר". הוא הוסיף: "להודו היא יצאה לטיול של חייה, זה היה חלום גדול בשבילה".

"היא הייתה אהובה על כלום, האור של הבית, תמיד אהבה לטייל בארץ", עוד אמר אחיה של אדוה, תושבת גבעתיים בת 36. "היא אהבה להנות מהחיים, ותמיד היה לה חיוך מאוזן לאוזן שהקסים את כולם". לדבריו, "אתמול הגיעו ממשרד החוץ לעדכן אותנו. רק שלשום דיברנו איתה, והיא אמרה שהיא יוצאת לכפרים בהודו ושהיא לא תהיה זמינה יומיים".

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

הותר לפרסום: סוכלה תשתית טרור שתכננה לפגוע בנתניהו ובברקת

יועץ אובמה לשעבר: אופתע אם ישראל לא ידעה על ריגול בלאק קיוב

ראש מועצה ליד ירושלים ובכיר לשעבר חשודים בהטרדה מינית

 אדוה בן-דהאן, שנהרגה בתאונת דרכים בהודו
 

אדוה בן-דהאן, שנהרגה בתאונת דרכים בהודו (באדיבות המשפחה)

 

בן-דהאן נהרגה בתאונה שאירעה בין מנאלי ללה שבצפון הודו. ארבעה ישראלים נוספים נפגעו בתאונה, והם הועברו לקבלת טיפול רפואי. על פי התקשורת ההודית, בתאונה נפגעה גם תיירת אמריקנית. עוד דווח בהודו כי ששת הנוסעים היו ברכב שטח שהידרדר לנהר.

קונסול ישראל בהודו, אלי סנה, הגיע לעיר קולו בה מאושפזים הפצועים, על מנת לסייע בהעברתם לבית חולים בדלהי ומשם בטיסה לארץ. כלל הפצועים מתקשרים ומצבם יציב. כמו כן, הקונסול מטפל בהעברת גופתה של בן-דהאן לארץ.