חשיפת הצינור: אשת השופט הוטרדה מינית - הצבא פשט על בית החשוד

עו"ד מוכרת הגישה תלונה על סרטונים מיניים שקיבלה לנייד מצעיר פלסטיני. בתיק החקירה נכתב כי מדובר באשת שופט - האם זה מה שהוביל לפעילות אינטנסיבית של צה"ל למעצרו?

בפברואר האחרון, עורכת דין פלילית מאוד מוכרת ואשת שופט בית משפט השלום, קיבלה לטלפון הנייד שלה מספר סרטונים של תושב דיר בלוט שבשטחים, המבצע בעצמו מעשים מגונים וכן סרטוני פורנו.

אותה עורכת דין הלכה למשטרת מרחב שומרון והגישה תלונה. בתיק החקירה של אותו מקרה, ניתן לראות שציינו כי מדובר באשת שופט. כלומר סימנו שלא מדובר ב"אזרחית מן המניין", אלא מישהי הקשורה למערכת, ולכאורה משתמע כי ישנו אינטרס מיוחד לטפל במקרה.

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

כך הפכה פשיטת הרגל מהמוצא האחרון - לפתרון משתלם עבור החייב

סופית: חיפה כימיקלים תצא מהמפרץ - כ-250 עובדים יפוטרו

המתיחות בדרום: עפיפון עם מטען חבלה חדר לשטח ישראל - ונוטרל

 אשת השופט שעל פי החשד הוטרדה מינית
 

אשת השופט שעל פי החשד הוטרדה מינית( חדשות עשר)

 

התלונה עברה לטיפול הצבא, שהוא הריבון בשטחים, שיצא לפעילות לתפיסת החשוד. עם אמצעים טכנולוגיים ומודיעיניים, צה"ל איתר, עצר אותו ומעצרו הוארך. כעת החל להתנהל נגדו משפט בפרקליטות הצבאית, על סעיף של הטרדות מיניות.

מעורך דינו של החשוד, עו"ד חיים איליה, נמסר כי הנאשם מוסר שהדברים לא היו ולא נבראו. אנחנו מדברים על תיק פלילי, לכל דבר ועניין, לא תיק ביטחוני. מכאן אני למד שהראיות לא כאלה חזקות, אם אותו נאשם גם שהצבא הביא ואחרי שבוע גם הסכים לשחרר. את מה שיש לנו לומר, נאמר בבית המשפט. בית המשפט יכריע מה היה ומה לא היה בתיק".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "משטרת ישראל עצרה לחקירה פלסטיני תושב יהודה ושומרון שהטריד מינית אזרחית ישראלית באמצעות תמונות ששלח למכשיר הטלפון הנייד שלה. בתום החקירה, הועברו ממצאיה לבחינת הפרקליטות הצבאית, שהגישה כתב אישום נגד החשוד, לאור הראיות המלמדות על מעורבותו בביצוע העבירה".

עורכת הדין הבכירה מסרה בתגובה כי "יש לשבח את משטרת ישראל אשר שקדה ועשתה עבודתה נאמנה ובמסירות כנגד הפעילות העבריינית שנעשתה על ידי תושב הרשות הפלסטינית, בסדרת איומים והטרדות מיניות שבוצעה כלפיי. אני סבורה כי יש לכך קשר לפעילות שלי כחברה פעילה בתנועת הליכוד ולמלחמתי באנטישמיות החדשה, בשטח וברשתות החברתיות". לדבריה, "ישנם שמתנגדים לדרכי זו, אולם לא יצליחו למנוע ממני את המשך עשייתי במישור המקצועי והפוליטי".