עימותים בין שוטרים לאוהדים בתום משחק הפועל ת"א; שניים נעצרו

עשרות רבות ניסו למנוע הבאת העצורים לחקירה, במקום התפתחה מהומה והמשטרה השתמשה בגז מדמיע. האדומים טענו כי בן 10 נעצר תוך הפעלת אלימות; המשטרה הכחישה

האלימות במגרשים: אוהדי קבוצת הכדורסל הפועל תל אביב התעמתו אמש (שבת) עם כוחות המשטרה שהיו במקום. זאת, בתום המשחק השלישי בפלייאוף הליגה נגד מכבי אשדוד, שבו ניצחו האדומים 78:99.

שני אוהדי הקבוצה נעצרו בגין הפרת סדר, ובתגובה ניסו עשרות אנשים למנוע את העברתם לתחנת המשטרה – מה שגרם לעימות בין השוטרים לאוהדים. בסופו של דבר, הועברו העצורים לחקירה.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בכיר ישראלי: אין הסדר חדש על נוכחות איראן בדרום-מערב סוריה

אזעקה הופעלה בשער הנגב ובשדרות; חיל האוויר תקף בדרום עזה

דליקות בעוטף עזה עקב עפיפוני תבערה: שליש משמורת כרמיה נשרף

 אוהדי הפועל תל אביב מתעמתים עם שוטרים
 

אוהדי הפועל תל אביב מתעמתים עם שוטרים (חדשות עשר)

 

כוחות השיטור במקום השתמשו בגז מדמיע על מנת לפזר את האוהדים. לטענת הקבוצה, המשטרה עצרה בן 10 תוך כדי "אלימות קשה". המשטרה הכחישה את הדיווח על מעצר הנער.

לטענת אנשי אשדוד, האוהדים האדומים מנעו מהם את היציאה מהאולם ולא אפשרו להם להגיע לחניון שבו נמצאו כלי הרכב של הצהובים. לטענתם, אוהדי הפועל תל אביב איימו כי יפגעו בהם.

תגובת הפועל תל אביב: "לקראת סיום המשחק הערב באשדוד הגיעו אוהדי מכבי תל אביב לאולם במטרה לתקוף את אוהדי הפועל תל אביב. מסיבה שאינה ברורה, בסיום המשחק עיכבה המשטרה קטין תוך שהיא מפעילה כלפיו אלימות קשה. אוהדי הפועל, במחאה לא אלימה, התיישבו על הכביש הפנימי של האולם. משטרת ישראל פעלה תוך הפעלת אלימות קשה, ריססה את האוהדים בגז מדמיע ולפי עדויות רבות אחד השוטרים אף שלף אקדח".