"אל תקראו לי קוסם": סיפור ההצלחה של אמן החושים ליאור סושרד

הוא אחד הישראלים המצליחים בעולם, כזה שמופיע מול כוכבים הוליוודים ושועי עולם, אך בכל זאת התרגש דווקא בהופעה ביום ההולדת של בנו. "התרגשתי שם כמו ילד קטן"

אמן החושים ליאור סושרד הוא אחד הישראלים המצליחים בעולם. הוא מקבל הזמנות באופן קבוע להופיע בפני כוכבים רבים דוגמת ברברה סטרייסנד, קים קרדשיאן וקנייה ווסט ומקבל כרטיסי טיסה שמממנים לו עשירי תבל רק כדי שיבוא להופעות פרטיות לפניהם. למרות התהילה הבין-לאומית וההצלחה מעבר לים סושרד מרבה להופיע בישראל מול מי שנחשב "הקהל החשדן בעולם".

באחרונה סושרד בן ה-36 ממעט לטוס ומעדיף להישאר בארץ, קרוב לשני ילדיו הקטנים. "זה שינה את המטרות בחיי. אני עושה להם תעלולים וזה מצחיק אותם מאוד", סיפר סושרד, "מה שהכי מדהים זה שאני רגיל להופיע מול וורן באפט וביל גייטס, אך ההתרגשות האמיתית הייתה כשהופעתי במסיבת יום ההולדת של הבן שלי", נזכר, "התרגשתי שם כמו ילד קטן".

עוד כתבות בחדשות עשר >>

בתום מצוד נרחב: נתפסו אריות, טיגריסים ויגואר שברחו מגן החיות

פנייה לשגריר ארגנטינה: שקלו מחדש הופעת הנבחרת בירושלים

שברה שורות: אישה בשם קריסטל נעצרה בגין החזקת מת'

 אמן החושים הישראלי ליאור סושרד עם וורן באפט וביל גייטס
 

אמן החושים הישראלי ליאור סושרד עם וורן באפט וביל גייטס (חדשות עשר)

 

סושרד ביקש "רק אל תקראו לי קוסם", והסביר "קוסם עושה דברים מדהימים: הוא מפריח יונה וחוצה גוף של בחורה לשניים, אך מבינים שזה לא אמיתי", מנגד הוסיף כי "במופיע של אמן חושים מבינים שלא מדובר בטריקים אלא באמונה". סושרד סיפר כי "לא למדתי את זה בשום מקום. הכל קורה ביני לבין עצמי. אבל מדי פעם אני גם נפגש עם אנשים מהתחום למרות שקשה מאוד למצוא אותם".

הכוכב הישראלי סיפר על ההיכרות עם הכוכבים ההוליוודים ועם האנשים המשפיעים בארצות הברית. "הכרתי את ברברה סטרייסנד במסעדה. היא פתחה בפני את השער וכמה חודשים לאחר מכן הופעתי לעיני 20 אלף איש במהלך ההופעה שלה", נזכר. משם הדרך לתוכניות האירוח הנחשבות כבר הייתה קצרה. סושרד הגיע לתוכניות של לארי קינג, ג'יי לנו וג'יימס קורדן, ואפילו הכיר את קים קרדשיאן, שהזמינה אותו להופיע ביום ההולדת של קניה ווסט. "המפורסמים אמנם משלמים פחות אבל החשיפה חשובה ופותח דלתות", אמר.