תיעוד: בן 20 מרכיב נערה על אופניים - ורוכב שיכור בכביש מהיר

הזוג תועד במצלמות נתיבי ישראל כשהוא נוסע בצורה מסוכנת ומזגזג בין נתיבים. שוטרים שהוזעקו למקום עיכבו את הצעיר לחקירה ומצאו בדמו אלכוהול במינון הגבוה פי 3 מהמותר

כמו שני משוגעים: צעיר בן 20 תועד במוצאי שבת האחרון, כשהוא רוכב שיכור על אופניים חשמליים בכביש מהיר, ומרכיב נערה בן 16 בצורה מסוכנת. שוטרי תנועה הגיעו למקום, עצרו את הצעיר, שבדמו נמצא אלכוהול במינון הגבוה פי שלושה מהמותר בחוק, והשיבו את הנערה לבית הוריה.

בתיעוד ניתן לראות את הזוג נוסע בצורה בלתי אחראית ובלתי מקצועית בכביש 412, באזור צומת בית דגן לכיוון אור יהודה, וניכר כי השניים סיכנו את עצמם ואת שאר משתמשי הדרך. בשלב מסוים, רכב שעבר במקום אף האט את נסיעתו וניסה לדבר עם רוכבי האופניים, אך אלו המשיכו בדרכם מבלי לספק התייחסות מיוחדת. שיתוף פעולה מהיר של מוקד נתיבי ישראל, מוקד אגף התנועה ומשטרת התנועה הביא להזעקת ניידת ייעודית לצורך עיכובם של השניים. במהלך פעילות האכיפה התבררה הסיבה לביצועיו הלא משכנעים של הרוכב – שתייה מופרזת של אלכוהול.

המקרה המתועד מדגיש את יחסה הבלתי מתפשר של המשטרה כלפי עבירות תנועה המבוצעות על ידי רוכבי אופניים חשמליים, ובכללן גם נהיגה בהשפעת אלכוהול, שהאיסור עליה חל על כל משתמשי הדרך.  

תיעוד נסיעת הזוג בכביש המהיר
 

תיעוד נסיעת הזוג בכביש המהיר(חדשות עשר )

 

>> עוד כתבות בחשדות עשר: 

דיווח: כוחות איראן וחיזבאללה נערכים לנסיגה מדרום סוריה

טראמפ הטיל מכסי מגן נגד קנדה, מקסיקו ואירופה

אלקין הודיע רשמית: אני מתמודד לראשות העיר ירושלים

בשנת 2016 נהרגו בישראל עשרה רוכבי אופניים חשמליים. ב-2017 חלה ירידה קלה עם שבעה הרוגים בכל השנה. שנת 2018 עד כה, לא מבשרת טובות: לפי נתוני הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, בארבעת החודשים הראשונים של השנה נהרגו שבעה רוכבים.