"חשוד באונס והונאה" - אילוסטרציה, חדשות עשר

"אנס והונה נשים": נעצר חשוד שסיפר כי הוא רוצה להתחתן - ותקף

מעצרו של דוד שטיינהרטר ממודיעין עילית הוארך בשמונה ימים. על פי החשד, הוא נהג לספר לקורבנותיו כי הוא רווק או גרוש, רכש את אמונן - ופגע בהן. "מכחיש את כל החשדות"

דודי שטיינהרטר, תושב מודיעין עילית בן 38, נעצר אתמול (רביעי) בחשד לביצוע מעשה אונס, מעשים מגונים, הונאה וקבלת דבר במרמה, בכמה נשים המתגוררות ברחבי הארץ – כך הותר היום לפרסום.
 

מהחקירה עולה כי שטיינהרטר נהג לקיים קשרים רומנטיים עם נשים וזאת לאחר שסיפר להן כי הוא רווק, או גרוש במקרים אחרים, ומבטיח להן שיתחתן עמן. באמצעות סיפורים אלו, כביכול, היה רוכש את אמונן של קורבנותיו ומצליח לשכנע אותן במרמה לתת לו כסף. בד בבד, כאמור, נחשד שטיינהרטר כי ביצע מעשי אונס ומעשים מגונים במספר נשים.
 

במשך מספר שבועות ניהלה המשטרה חקירה סמויה שבמהלכה נאספו ראיות והתבצעו מגוון פעולות חקירה שהובילו למעצרו של החשוד עם הפיכת החקירה לגלויה. היום האריך בית משפט השלום בירושלים את מעצרו של שטיינהרטר בשמונה ימים.


>> עוד כתבות בחדשות עשר:
מה יקרה לאזרח עזתי שיעז לבקר את חמאס ברשת בפומבי?
רוזאן מציגה: מי שגזען פעם אחת, כבר לא יכול להיגמל מזה
חבר המושבעים הכריע: כתב אישום בגין אונס נגד הארווי ויינשטיין

עו"ד מיכאל עירוני, שמייצג את שטיינהרטר מטעם הסנגוריה הציבורית, מסר: "אנו נמצאים בשלבים הראשונים של החקירה. מרשי מכחיש את כל החשדות". לדבריו, "טענות דומות שהועלו כנגדו בעבר התבררו כלא נכונות, לפיכך נמתין לסיום החקירה".