משבר בנישואים, בעיות בריאות או חקירת בעלה - לאן נעלמה מלניה?

הגברת הראשונה עברה לפני כשבועיים הליך רפואי, רגיל לכאורה, אך מאז שחרורה מביה"ח לא נראו פניה בציבור. בלשכתה טענו כי תשוב בקרוב - אולם חובבי הקונספירציות חוגגים

לפני כשבועיים עברה הגברת הראשונה של ארצות הבירת מלניה טראמפ הליך רפואי שהוגדר כרגיל, אולם היא שהתה בבית החולים יותר מהמתוכנן, ומאז לא נראו פניה בציבור. עיני התקשורת הבחינו בהיעדרותה מיד, אך שלשום (שני) ניתנה הדוגמא המובהקת ביותר לכך, כשהנשיא הגיע ללא רעייתו לטקס הנחת הזר בבית הקברות הלאומי בארלינגטון שבווירג'יניה, אליו בדרך כלל בני הזוג מגיע יחדיו.

גם לשכתה של מלניה סירבה למסור פרטים על ההעידרות הממושכת, ורק צוין כי במהלך חודש יוני נראה את הגברת יותר. בינתיים, טוענים כי היא עסוקה בפגישות פנימיות בבית הלבן, אך גם את טענות אלו יש לקחת בערבון מוגבל. קונספירציות על נסיבות היעדרותה לא חסרות - זה התחיל ממשבר בחיי הנישואים, דרך בעיות בריאותיות ועד שיתוף פעולה עם החוקר המיוחד רוברט מולר, ויש כאלו שאף טוענים כי זו כותבת ספר בו היא תגלה את כל האמת על בן זוגה.

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

שבוע לפני הרצח בשפלה: מטען הוצמד לרכבה של הנרצחת

הציעה נישואין לזוגתה - וגילתה שהייתה אמורה לקבל הצעה בעצמה

יממה לפני המסע הרצחני בלייז' - התוקף הרג אדם נוסף

 מלניה טראמפ
 

מלניה טראמפ (רויטרס)

 

הערב, הופיעה הודעת הרגעה בחשבון הטוויטר של מלניה. "אני רואה שהתקשורת עובדת מסביב לשעון ומעלה השערות בנוגע למיקומי ולמעשיי. אתם יכולים להירגע. אני בבית הלבן עם משפחתי, מרגישה נהדר ועובדת קשה למען הילדים והעם האמריקני", נכתב בהודעה.