"תפסיקי להתנגד!": שוטרים תועדו חובטים באישה בחוף הים

אם צעירה טוענת כי שוטרים התנפלו עליה לאחר שניסתה להתחכם בעקבות מציאת אלכוהול בחפציה. השוטרים הועברו מתפקידם באופן זמני והיא מואשמת בתקיפת שוטר ובהתנגדות למעצר

סרטון שצולם בסוף השבוע ושבו מתועדים שוטרים על חוף הים בניו ג'רזי כשהם מכים וחובטים בראשה של אימא בת 20 הפך לוויראלי בעקבות תקרית שהחלה כשהשוטרים ניסו לאכוף איסור שתיית אלכוהול למי שגילו מתחת ל-21 שנים.

הכול החל אחרי שהשוטרים איתרו משקה אלכוהולי בחפציה של אמילי ווינמן. הם ערכו לה בדיקת ינשוף שאותה היא עברה בהצלחה ולכאורה, היה נדמה שהאירוע הסתיים ללא תקריות חריגות.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בין עצים וסמוך למבנים: תיעוד - ירי הרקטות של הג'יהאד האסלאמי

הציעה נישואין לזוגתה - וגילתה שהייתה אמורה לקבל הצעה בעצמה

אסור לחבוש כיפה ולהתפלל: הכללים החדשים במערכת החינוך בצרפת

האם הצעירה טענה כי למרות שעברה את בדיקת הינשוף בהצלחה, השוטרים החלו לעקוב אחריה. לדבריה, היא אמרה לשוטר "אין לך משהו חשוב יותר לעשות מאשר לאכוף את חוק גיל השתייה המותר?" וזכתה לתשובה הבאה: "עמדתי לתת לך ללכת, אבל עכשיו אני הולך לרשום אותך". ווינמן סירבה בשלב הזה לומר לשוטר את שמה. ולדבריה, היא ניסתה להתרחק ממנו, נפלה והשוטר הסתער עליה.

 תקרית בחוף הים בניו ג'רזי - שוטרים חבטו באישה
 

תקרית בחוף הים בניו ג'רזי - שוטרים חבטו באישה(טוויטר )

 

בסרטון ניתן לשמוע עוברי אורח קוראים לווינמן להפסיק להתנגד למעצר ואת ויינמן זועקת: "לא עשיתי שום דבר!". עם זאת, בסרטון לא ניתן לראות מה הוביל לעימות האלים.

על פי המשטרה, ווינמן ירקה על השוטר ובעטה במבושיו. היא מואשמת בתקיפת שוטר ובהתנגדות למעצר בעקבות אחזקת אלכוהול כקטינה. מפקד המשטרה, הגדיר את התקרית כמטרידה, אבל לטענתו לא כל הפרטים ברורים מכדי שיהיה אפשר להסיק מסקנות. השוטרים, בינתיים, הועברו מתפקידם עד לסיום החקירה.

כעת, בארצות הברית תוהים האם המשטרה השתמשה - פעם נוספת - בכוח מוגזם ומצפים כי תפרסם את התקרית שתועדה במצלמות הגוף של השוטרים שהיו בחוף הים.