בהלת הכרטיסים: הישראלים שלא נדרשו לחכות בתור למשחק הנבחרת

בזמן שכמאה אלף אוהדי כדורגל בילו ערב שלם בתור הווירטואלי האינסופי למשחק מול ארגנטינה, עובדי משרד התרבות והספורט קיבלו כרטיסים ללא תור. "מסי בארץ זה היסטוריה"

כמעט 100 אלף ישראלים חיכו אתמול בתור וירטואלי מייאש בתקווה לרכוש כרטיס למשחק הידידות, אך רק מעטים הצליחו. למרות זאת, יש מי שקיבלו את ההזדמנות לקנות כרטיס גם בלי לחכות בתור. עובדי ציבור במשרד הספורט קיבלו הזדמנות לרכוש את הכרטיסים במחיר מלא, שני כרטיסים לעובד, כאשר יש להם מספר כרטיס משוריין.

ממשרד התרבות והספורט נמסר: "משרד התרבות והספורט נוטל חלק במימון המשחק של ארגנטינה ישראל במסגרת פעילות שנות ה-70 למדינה. לאור האמור המשרד אפשר לעובדים לרכוש עד שני כרטיסים לעובד, כאשר מספר הכרטיסים  הוגבל לכ-200 כרטיסים, וזאת במסגרת פעילות לרווחות העובד. למען הסר ספק, העובדים נדרשים לממן את הכרטיסים במחיר מלא".

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

חשד לרצח: צעירה נורתה למוות ברכב בשפלה; בת 23 נפצעה קשה

תיעוד: נוסע שיכור תקף באלימות דייל - כי סירב להגיש לו בירה

המדינה רכשה 250 דירות לדיור הציבורי; עוד 750 יירכשו השנה

ליאו מסי, ברצלונה
 

ליאו מסי, ברצלונה (רויטרס)

 

המון אוהדי בארסה ומעריצים של השחקן באופן אישי הציפו את הרשת אתמול. התור הגיע ליותר מ-80 איש שהמתינו לזכות לרכוש שני כרטיסים – לאצטדיון בו 30 אלף מקומות בלבד. הסיכוי היה קלוש ומרבית האוהדים, וגם אלו שרק רצו לחות חוויה של פעם בחיים, נשארו מאוכזבים.