שחר רובילר, ההרוג בתאונה בכביש החוף, דוברות מד"א, פייסבוק

הנהג שנמלט מהמשטרה ונהרג בתאונה בכביש החוף - חייל צה"ל

טוראי שחר רובילר מנתניה הוא ההרוג בתאונה בכביש 2. לפי המשטרה, הצעיר נסע על המדרכה בעירו וחצה צמתים ברמזור אדום, בטרם יצא לנתיב הנגדי בציר המרכזי והתנגש במשאית

התאונה הקטלנית בכביש החוף: טוראי שחר רובילר, חייל צה"ל בן 19, הוא הצעיר שנהרג הבוקר לאחר שנמלט מהמשטרה בנתניה, יצא לנתיב הנגדי בכביש החוף, והתנגש ברכב פרטי ובמשאיות. לפי המשטרה, רובילר נסע בפראות בעירו, עלה על מדרכות וחצה צמתים ברמזור אדום.

במהלך המרדף אחריו, יצא הצעיר לנתיב הנגדי באזור מחלף חבצלת שם התנגש ברכב ובמשאיות. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהגיעו לזירה נאלצו לקבוע את מותו במקום. שני פצועים במצב קל פונו לאחר התאונה לבית החולים הלל יפה בחדרה. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

למען האירוויזיון: האם הקואליציה תפיל חוק של ראש הממשלה?

הדרקון הסיני מתעורר: האם זו המנצחת הגדולה של מונדיאל 2018?

רצה לרצוח את אשתו - וחיבל במצנח שלה לפני שצנחה ממטוס

שחר רובילר, ההרוג בתאונה בכביש החוף
 

שחר רובילר, ההרוג בתאונה בכביש החוף (פייסבוק)

 

חובש מד"א ראובן איבגי ופרמדיק מד"א אייל דרורי, שהגיעו לזירת התאונה הקטלנית הבוקר, סיפרו: "כשהגענו למקום המראה היה קשה מאוד, ראינו רכב פרטי מעוך צמוד למעקה הבטיחות על הכביש ובסמוך משאית עם מעיכה בחזית, ובנוסף כחמישה כלי רכב פגועים, ברכב הפרטי שנמעך  נלכד צעיר כבן 19, הוא היה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, עם פגיעה רב מערכתית, לאחר שחילצנו אותו מהרכב בסיוע הכיבוי ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו. שני גברים, נהגי משאית שנחבלו קיבלו טיפול רפואי ופונו לבית חולים כשמצבם קל".

שני צעירים בשנות ה-20 לחייהם, נהרגו ביום חמישי בתאונת דרכים קטלנית בין אוטובוס לרכב פרטי, שאירעה בכביש 234, בין צאלים לקיבוץ אורים. מחקירת המקרה עלה כי אוטובוס שהסיע חיילים התנגש ברכב שבו נסעו ארבעה תושבי יישוב בדואי שבאזור.

תאונה קטלנית בכביש החוף
 

זירת התאונה קטלנית בכביש החוף (דוברות מד"א)

 


צוות מד"א שהגיע למקום נאלץ לקבוע את מותם של השניים, נוסעי הרכב הפרטי. כמו כן, הוענק טיפול בשטח לשני הנוסעים האחרים ברכב, שהיו בהכרה. נהג האוטובוס נפצע קל, אף חייל לא נפגע. כל הפצועים פונו לבית החולים סורוקה. המשטרה פתחה בחקירת האירוע והכביש נסגר לתנועה.