ראש הממשלה הפלסטיני, ראמי חמדאללה, חדשות עשר

"500 רוכשי סמים ביום": נחשפה רשת להפצת סמים קשים בתל אביב

20 חשודים נעצרו בחשד שפעלו בשנים האחרונות להפצת הרואין וקוקאין במתחם התחנה המרכזית הישנה - 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. הם יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם

20 אנשים נעצרו הבוקר (שני) בחשד כי פעלו כחלק מרשת מסועפת להפצת סמים שפעלה במשך שנים בתל אביב. על פי החשד, חברי הרשת פעלו באופן שיטתי להפעלת תחנת סמים גדולה במתחם התחנה המרכזית הישנה בעיר ששימשה מדי יום כ-500 לקוחות.

במסגרת פעילותם, כך לפי המשטרה, החשודים דאגו לאספקה בלתי פוסקת של קוקאין, הרואין וסמים קשים נוספים בכמויות גדולות ובמשך כל שעות היממה. הבוקר כאמור, שוטרים, בלשים, שוטרי יס"מ ומג"ב פשטו על בתיהם ועצרו אותם. כמו כן פשטו הכוחות על תחנת הסמים הגדולה שהופעלה במתחם התחנה המרכזית והרסו אותה.

>> עוד כתבות בחדשות 10:
הותר לפרסום: רחפן נפץ חדר מעזה לשטח ישראל
תיעוד: טיפס בידיים חשופות - וחילץ בן ארבע שנתלה על מרפסת
כביש החוף: נמלט מניידת משטרה, נהג נגד כיוון התנועה - ונהרג
 

  תחנת הסמים
 

תחנת הסמים בזמן הריסתה (דוברות המשטרה)

 

המשטרה סבורה כי לכל אחד מחברי רשת הפצת הסמים שנעצרו היה תפקיד ברור ומוגדר אותו מילא במסגרת חלקו בארגון העברייני. בין העצורים גם מנהל הרשת, תושב יפו בן 53, המהווה דמות מרכזית בתעשיית הפצת הסמים בארץ. שני עצורים נוספים, בשנות ה-20 לחייהם, נתפסו כשברשותם כ-900 גרם של הרואין וקוקאין. היום בשעות הצהריים החשודים יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב.
 

  תחנת הסמים
 

תחנת הסמים (דוברות המשטרה)