אזיקים (אילוסטרציה), רויטרס

18 חודשי מאסר נגזרו על צעיר שתקף פועל סמוך לירושלים

על אדם אחר שהיה מעורב בתקיפה נגזרו חמישה חודשי מאסר. השניים הורשעו בגרימת פציעה בנסיבות מחמירות, לאחר שהכו את הצעיר באגרופים וגרמו לחבלות בכל חלקי גופו

בית המשפט המחוזי בירושלים גזר היום (חמישי) 18 חודשי מאסר על יהונתן הולצמן בן ה-26 וחמישה חודשים על ישי בן אבו בן ה-21 לאחר שהורשעו בגרימת פציעה בנסיבות מחמירות נגד פועל. השניים קיבלו גם שישה חודשי מאסר על תנאי למשך שנתיים ובנוסף נדרשו לשלם כל אחד מהם פיצויים בסך עשרת אלפים שקלים.

בספטמבר 2016 היו השניים, יחד עם כמה צעירים נוספים, סמוך למעיין אבן ספיר ליד ירושלים, שפגשה את הפועל הערבי שרכב על חמורו. שניים מחברי הקבוצה תפסו את החבל שמסביב לצווארו של החמור ומשכו את ראשו למטה מספר פעמים. הגבר שרכב על החמור התנגד למעשים וביקש מהשניים שיעזבו אותו לנפשו. בתגובה יידה אחד מהם אבן לעבר חזהו של המתלונן, וכתוצאה מכך התקשה המתלונן לנשום ונאלץ לרדת מהחמור.

עוד כתבות בחדשות עשר >>

חייל נפגע אנוש מלוח שיש גדול שהושלך עליו במהלך מעצר ברמאללה

תיעוד: שופך חומר דליק, מצית רכב בחניון - ונמלט מהמקום

ליברמן מקדם בנייה מיידית של כ-2,500 יחידות דיור בהתנחלויות

בהמשך האירוע התגודדו חברי הקבוצה וחלק מהם יידה אבנים לגופו, שאף פגעו בו. אחד מחברי הקבוצה תפס בגרונו של המתלונן, הפיל אותו ארצה והיכה אותו באמצעות אבן שהייתה בידו. בעודו שוכב על הרצפה המשיכו חלק מהם להכות את המתלונן באגרופים בראשו וברגלו וקיללו אותו. כתוצאה מכך נגרם למתלונן חתך באוזנו וחבלה ברגלו בחזהו, בראשו ובאחת מידיו.