תיעוד: חשבו שגנבו מרכב שקית עם כסף - וגילו שם בורקסים

שני גברים נעצרו באשקלון, לאחר שלפי החשד נהגו לעשות תקר בגלגלי מכוניות, ובעת התיקון לגנוב חפצים וכסף מהרכב. בגניבה האחרונה הם נתפסו "על חם", והוגש נגדם כתב אישום

המשטרה עצרה לפני כשבוע שני חשודים בעיר אשקלון, לאחר שאלו על פי החשד היו גורמים לתקר בגלגל מכונית, ובעת שהנהג היה מתקנו, היו גונבים מתוך הרכב חפצים וכסף. רגע לפני מעצרם "על חם", הצליחו החשודים לגנוב פעם נוספת מתוך רכב. בציפייה כי בשקית ישנו כסף, אך לדאבונם היו בשקית שנגנבה בורקסים. אתמול (שלישי) הוגש נגדם כתב אישום. 

לפי שיטת הפעולה של החשודים, השניים היו אורבים לנהגים שיצאו זמן קצר לפני כן מסניף בנק, יוצרים תקר באחד הגלגלים, ובעת שהנהג עסק בתיקון התקלה גנב אחד מהם את תיקו שהכיל כסף רב. 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

בניגוד לחוק ורחוק מעיניי הרשויות: תופעת נישואי קטינים בישראל

חצו את הגדר, הציתו את העמדה והניפו דגל: תיעוד החדירה מעזה

חשיפת פעולת ה-F-35 נועדה להבהיר: ישראל פועלת בסוריה בחופשיות

 "גנבי הבורקס" מאשקלון
 

"גנבי הבורקס" מאשקלון ( דוברות המשטרה)

 

במסגרת החקירה, השוטרים אתרו את החשודים סמוך לבנק ברחוב הגבורה בעיר אשקלון. הם הבחינו באזרח שיצא מסניף הבנק וניגש אל רכבו, אז גילה כי יש תקר באחד מגלגלי רכבו. האזרח זימן למקום איש מקצוע על מנת שיסייע בהחלפת גלגל הרכב ובעת שעסקו השניים במשימה זאת, הבחינו השוטרים באחד החשודים יורד מרכב סמוך, ניגש אל רכבו של האזרח העסוק ולוקח שקית שהייתה מונחת על מושב הרכב ואז חוזר במהירות אל הרכב ממנו יצא. השוטרים עצרו את השניים במקום, כשברשותם שקית הבורקסים.

שני החשודים שנעצרו הועברו לחקירה במשטרה, שם התברר כי אחד מהם הנו שוהה בלתי חוקי כבן 41 מגיאורגיה ללא אישורים. בחקירתם קשר החשוד האחר, תושב אשדוד כבן 56, את עצמו לשקית הבורקסים, וטען כי נאלץ לגנוב אותה מאחר והיה רעב. מעצרם של השניים הוארך במהלך השבוע ואתמול, כאמור, הגישה חטיבת התביעות לכיש כתב אישום כנגדם בבית המשפט באשקלון.

"גנבי הבורקס" מאשקלון
 

"גנבי הבורקס" מאשקלון ( דוברות המשטרה)