ג'אפר פרח בבית המשפט, חדשות עשר

הרופאים הפריכו טענות השוטרים: השבר ברגלו של ג'עפר פרח - טרי

3 אורתופדים בחנו את בדיקות ה-CT של מנהל מרכז מוסאוא, וקבעו - השבר החדש תואם את טענותיו. השוטר שנטען כי אחראי לתקיפה בהפגנה בחיפה: "אני שעיר לעזאזל, מעלילים עלי"

תוצאות בדיקות ה-CT של מנהל מרכז "מוסאוא" לזכויות האזרחים הערבים, ג'עפר פרח, הועברו היום (שני) על ידי חדשות עשר לשלושה מומחי אורתופדיה. המומחים אבחנו כי בניגוד לטענת גורמים במשטרה, פרח סובל משבר חדש ברגלו. האחרונים טענו כי הפציעה עליה התלונן היא פציעה ישנה, אולם ממצאי האורתופדים מחזקים את טענותיו של פרח, שטען כי אחד השוטרים גרם לו לשבר בברך לאחר שנעצר.
 

למרות שברגלו של פרח התגלה גם שבר דחיסה ישן באזור הברך, הרופאים גילו את השבר החדש בחלק העליון של השוק. להערכת הרופאים, פרח יצטרך קיבוע בסד ללא יכולת לדרוך על הרגל במשך שלושה חודשים, וייתכן כי אף יזדקק לניתוח.

בעקבות טענותיו לתקיפה מצד השוטרים, מסר פרח עדות למחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש) בביתו. לאור העדות, מח"ש צפויה לחקור שוטרים מתחנת חיפה. מוקדם יותר היום הוחרמו סרטים ממצלמות האבטחה באזורים בהם פרח נעצר ונלקח על ידי השוטרים.


>> עוד כתבות בחדשות 10:
להיחרט בדפי ההיסטוריה: כשימיו ספורים, אבו מאזן מקצין את השיח
ברלוסקוני קיבל יצירת אומנות - אך ביקש לקבל במקום את האמנית
צפו: הרגעים הקטנים שפספסתם בחתונה המלכותית
 

ג'עפר פרח מעצורי ההפגנה בחיפה
 

המומחים איבחנו כי בניגוד לטענת גורמים במשטרה, פרח סובל משבר חדש ברגלו (חדשות עשר)

 


שוטרים בתחנת חיפה אמרו כי הם מוכנים להיבדק בפוליגרף על מנת להוכיח את חפותם, והשוטר אותו מאשים פרח אמר למקורביו: "אני שעיר לעזעזאל. מעלילים עלי כדי לפגוע במשטרה באמצעות בכירים פוליטים במגזר הערבי".


פרח אמר מוקדם יותר היום לחדשות עשר, לאחר ששוחרר מבית החולים: "השוטר הזה הוא הסימפטום - יש משהו חולני בתוך המערכת; יש שוטרים ראויים - ויש כאלה שהם פשוט תפוח רקוב". פרח שוחרר היום מבית החולים רמב"ם, לאחר שהושב לשם להמשך טיפול בהוראת השופט בדיון הארכת המעצר הלילה - שהסתיים בשחרורו של פרח ושל 18 נוספים, שנעצרו בסוף השבוע שעבר בחשד להפרות סדר, במהלך הפגנת הזדהות עם תושבי רצועת עזה.