צילום סלפי, רויטרס

צילם סלפי באתר תיירות - ונפל למותו מצוק

תייר שהגיע למערב אוסטרליה עם קבוצת מטיילים החליק מצוק בזמן צילום התמונה. חברו: "זו תאונה שיכולה הייתה לקרות לכל אחד. הוא היה אדם טוב וכולנו מזועזעים"

טרגדיה במהלך טיול במערב אוסטרליה. תייר שניסה לצלם סלפי מצוק נפל ביום בחמישי האחרון למותו, כך דווח אתמול. האירוע התרחש באלבני שנמצאת בקצה הדרומי של החוף המערבי באוסטרליה. צוות מיוחד הגיע למקום במטרה למשות את הגופה שנסחפה לים.

"הוא נפל אף על פי שהוא היה מאוד זהיר", סיפר ל-ABC חברו סאהיל סינג', "הוא ניסה לצלם ואז הוא החליק מהצוק, אני מבקש מכולם להיזהר כאשר הם מגיעים לטייל באזור כי זו תאונה שיכולה הייתה לקרות לכל אחד". לאחר מכן סיפר סינג' כי "אנחנו למדנו באותו קולג', הוא היה אדם טוב. היינו קבוצה של מטיילים שהגיעה למקום ביחד וכולנו מזועזעים".

>> לכתבות נוספות בחדשות עשר

אגדה מודרנית שהופכת למציאות: הכנות אחרונות לחתונה המלכותית

אלפים בודדים בהפגנות בעזה; 19 עצורים בהפגנת הזדהות בחיפה

מטוס נוסעים התרסק בקובה; יותר מ-100 הרוגים


 

דום ווד, ממשטרת המחוז הדרומי של החוף המערבי, אמר כי "זה עצוב שאנחנו צריכים לספר למשפחה שהיא איבדה את היקר לה מכל. זו סיטואציה נוראית עבור כל המעורבים. אנחנו קוראים לציבור להישאר על השביל המיועד למטיילים. האזור המדובר מסוכן".

על פי דיווחים בתקשורת האוסטרלית, באזור, שמהווה מוקד משיכה עבור תיירים, במהלך השנה האחרונה שבעה בני אדם נהרגו בתאונות שהתרחשו באזור. ב-2016, האתר עבר שיפוץ והרשויות הוסיפו לו עמדת תצפית מיוחדת, גדרות ושלטים שמזהירים מהסכנה הקיימת בנקודות מסוימות באתר התיירותי.