הולך רגל נפגע מרכב חולף בכביש 443 מזרחית למחלף בן שמן - ומת

צוות מד"א קבע את מותו של בן ה-30 במקום לאחר ניסיונות החייאה והעניק טיפול רפואי לשני פצועים בינוני וקל שהיו ברכב. השניים פונו לביה"ח אסף הרופא

הולך רגל בן 30 מת הבוקר (שישי) לאחר שנפגע מרכב חולף בכביש 443 מזרחית למחלף בן שמן. פרמדיקים של מגן דוד אדום קבעו את מותו במקום לאחר מספר ניסיונות החייאה. כמו כן, פונו לבית החולים אסף הרופא שני נוסעים ברכב, שנפצעו בינוני וקל.

מוקדם יותר הלילה רוכב אופנוע נפצע קשה לאחר שנפגע מרכב ברחוב גולדה מאיר סמוך לקניון בחולון. צוות מגן דוד אדום העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים תל השומר כשהוא מורדם ומונשם, עם חבלת ראש. 

>> כתבות נוספות בחדשות עשר:

יממה לפני החתונה המלכותית: לונדון מוכנה לאירוע המרגש

הרוג נוסף בתאונות בנייה: פועל כבן 50 הוטח במרפסת ונמחץ למוות

1,500 שוטרים בירושלים: מתכוננים לשישי הראשון של הרמדאן

בשעות הצהריים רוכב אופנוע כבן 30 נפצע קשה לאחר שהחליק ברחוב מוטה גור בבאר שבע. פרמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה, כשהוא עם פגיעת ראש.

 תאונה קטלנית בכביש 443
 

תאונה קטלנית בכביש 443(יהודה חכמון דוברות מד"א )

 

אתמול בערב ילד כבן 7 נפצע אנוש לאחר שנפגע באוטובוס בזמן שרכב על אופניו בבית"ר עילית. פרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים הדסה עין כרם תוך פעולות החייאה כשהוא סובל מפגיעת ראש. 

חובש רפואת חרום על אופניים של מד"א, משה ציינוירט סיפר: "כשהגענו למקום,  ראינו על הכביש אופניים ובסמוך שכב ילד כבן 7 מחוסר הכרה עם פגיעת ראש, הוא היה ללא דופק וללא נשימה, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים וביצענו פעולות החייאה, בהמשך העלנו אותו לאמבולנס שפינה אותו לבית החולים תוך פעולות החייאה וטיפול רפואי מציל חיים  שכלל עיסויים הנשמה וטיפול תרופתי כשמצב קריטי".