שרון פרי, חדשות עשר

תושב תל שבע הורשע בהפצת תמונות עירום של שרון פרי

בית המשפט המחוזי בב"ש הרשיע את סאבר אבו עצא, שהואשם בין היתר בגניבת המכשיר הנייד של השדרנית והפצת תמונות אינטימיות מתוכו. "שמחה שהצדק יצא לאור", אמרה פרי

בית המשפט השלום בבאר שבע הרשיע היום (חמישי) את סאבר אבו עצא, תושב תל שבע בן 27, שהואשם בין היתר בגניבת מכשיר הטלפון הנייד של השדרנית שרון פרי והפצת תמונות אינטימיות שלה מתוך המכשיר. 

הוא הורשע בעבירות של פריצה לרכב, גניבה מרכב, חדירה לחומר מחשב, הטרדה מינית, פגיעה בפרטיות, השמדת ראיה ועבירות נוספות. זאת בגין פריצה לרכבה של פרי בעת שהייתה בחוף הים וגניבת התיק שלה, שבתוכו היה הטלפון. 

"עברו עלי שנתים מאוד קשות כי חששתי שהוא יזוכה בסעיפים שלי", אמרה פרי לחדשות עשר. "לשמחתי בית המשפט הרשיע אותו וזה מסר חשוב לכולם שחל איסור להפיץ תמונות. אני שמחה שהצדק יצא לאור. אני מרגישה שעכשיו אני באמת יכולה לשים את הסיפור הזה מאחורי".

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

הפלסטינים ביקשו ממדינות ערב להחזיר את השגרירים מוושינגטון

אזעקת שווא נשמעה ברמת הגולן, כיפת ברזל הופעלה

ברקע סכסוך עבריינים: קטין ובגיר נעצרו בחשד שהפעילו מטען חבלה

על פי כתב האישום, אבו עצא פרץ בספטמבר 2016 לרכבה של פרי, שחנה בחוף הדתיים באשקלון וגנב ממנו את מכשירה הסלולרי וארנקה. בערב נכנס לטלפון, כתב מספר סטטוסים בחשבון הפייסבוק של פרי, מצא שתי תמונות עירום שלה ופרסם אותן בחשבון האינסטגרם שלה. לאחר מכן, מחק אבו עצא את התוכן על מכשירה של פרי ומכר אותו לקטין תמורת 900 שקלים.

חמישה ימים לאחר מכן, נסע אבו עצא באזור צומת גורל לתוך מחסום משטרתי שנועד למציאתו. ארבעה שוטרים סמויים נעצרו מאחורי רכבו וצעקו לו לצאת, אך הוא הסיט את הרכב בפראות ימינה ופגע בשלוש מכוניות שנסעו בכביש. לאחר שנעצר, השתולל אבו עצא ונאבק בשוטרים שהגיעו לעצרו. כתב האישום ייחס לנאשם בנוסף עבירות של הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, נהיגה ברכב באופן פזיז ונמהר וחבלה לרכב.

באותו היום נחקר אבו עצא בבאר שבע על ידי שוטר, וכשהחוקר יצא הוא הותיר את מכשיר הטלפון של הנאשם על שולחן החקירות. אבו עצא ביקש לצאת לשירותים, שם זרק את כרטיס הסים של הטלפון והסוללה לאסלה והחביא את המכשיר מאחורי הניאגרה. כזכור, תמונותיה של פרי שהופצו ברחבי הרשת גרמו לסערה רבה, במסגרתה השר לביטחון פנים הורה להקצות משאבים מוגברים לתפיסת מפיץ התמונות של מגישת הספורט. לאחר שהחשוד נעצר, הוא טען כי הוא אינו יודע עברית.