דב אסיאתי שחור - אילוסטרציה, רויטרס

מי אכל את העוגה שלי? הדוב היה רעב - ופרץ לרכב של קונדיטורית

דוב עם חיבה למתוקים ניפץ את חלון רכבה של קריסטין בניו יורק - רק כדי לשים את ידו על 20 הקאפקייקס שהיו בתוכו. במכונית לא נשאר דבר מלבד זיגוג שוקולד - ועקבות

פו הדוב הגיע לקווינס: דוב שחור אמריקני ניפץ חלון של מכונית בעיר ניו יורק - רק כדי להשיג כ-20 קאפקייקס שהיו בפנים. כשנמצא הרכב המנופץ לא נשאר בו דבר מלבד זיגוג מרוח של שוקולד, וניל ותות, ועקבותיו של בעל החיים הגדול.

הרכב היה שייך לקריסטין הלן, בעלת קונדיטוריה, שהשאירה את סחורתה במכונית מקוררת שהחנתה בקרבת ביתה. בוקר לאחר מכן, היא הבינה כי תצטרך לאפות מחדש את כל העוגות, בגלל דוב רעב במיוחד. "הוא אכל את כל 20 הקאפקייקס", אמרה קריסטין, שהכינה את העוגות הקטנות כחלק מהזמנה גדולה עבור אחד מלקוחותיה.

קריסטין ובעלה סיפרו כי זו לא הפעם הראשונה שהדוב מגיע אל ביתם - בחודש שעבר הוא כבר שבר את דלת המרתף כדי להגיע לערימת זבל, ולאחר מכן נשכב בחצר הבית. קריסטין הוסיפה בחיוך: "הפעם הוא שבר את החלון ברכב, הוא אוהב את הבית שלנו".

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

דוח השקיפות: חמישית מבקשות חופש המידע ממשרדי הממשלה לא נענות

מזג האוויר: שרב בכל הארץ ורוחות חזקות באזורים הסמוכים לים

פיונגיאנג חזרה לעצמה - והיא מסכנת את עתידו של טראמפ

קריסטין אמרה כי חרף המקרה, היא ובעלה לא רוצים שהמשטרה תהרוג את הדוב השובב. "השוטרים אמרו שהדוב מראה התנהגות אלימה ולכן זה יהיה בסדר להמית אותו", ציינה. נכון לעכשיו, הדוב טרם נמצא על ידי הרשויות, וודאי מחפש אחר עוגות נוספות שנותרו ללא השגחה.