רצח כפול ביפו: שתי אחיות נדקרו למוות בדירה, אחיהן נעצר

האח של השתיים התקשר למשטרה והודה שדקר את הצעירות למוות. שכנים של המשפחה בת 13 הנפשות סיפרו ששמעו צעקות מהדירה: "התרענו לחברה המשכנת, היה ניתן למנוע את האירוע"

רצח כפול ביפו: שתי אחיות, בנות 19 ו-21, נדקרו הלילה (חמישי) למוות, לפי החשד על ידי אחיהן המעורער בנפשו, שנעצר לאחר שהתקשר למוקד 100 והודה במעשה. צוות מד"א הגיע לדירה, מצא את האחיות דקורות בפלג גופן העליון, וקבע את מותן במקום. כוחות גדולים של המשטרה הגיעו לזירה ופתחו בחקירת האירוע.

האח התקשר בסמוך ל-5:00 בבוקר למוקד המשטרה וסיפר על כך שרצח את שתי אחיותיו שגרות איתו באותה הדירה ברחוב ברוך קרו. ניידת שהגיעה למקום עצרה אותו, והוא נלקח לחקירה.


שכנים של המשפחה בת 13 הנפשות סיפרו לחדשות עשר כי נהגו לשמוע צעקות מהדירה, וכי התריעו כמה פעמים על המתרחש בבית בפני הרשויות ובפני החברה שמשכנת את המשפחה. "היו לא מעט צעקות בתקופה האחרונה", סיפרה טניה, שכנה של המשפחה. "היו לנו הרבה בעיות כל הזמן, כבר שנה. זה היה בלתי נסבל, זו לא דירה ש-13 אנשים יכולים לחיות בה. אנחנו כתבנו מכתבים ל'חלמיש' (החברה המשכנת את המשפחה), דיברנו והסברנו. כל הזמן היו מריבות וצרחות. אנשים מסביב מאוד סבלו. היה אפשר למנוע את הרצח אם היו מתערבים".


 

>> עוד כתבות בחדשות עשר:

מזג האוויר: שרב בכל הארץ ורוחות חזקות באזורים הסמוכים לים

פיונגיאנג חזרה לעצמה - והיא מסכנת את עתידו של טראמפ

תיק 1000: מתחזה ניסה לסחוט מידע מעדת המפתח

בווידאו: שכנה של המשפחה שבה אירע הרצח

"כוחות מקצועיים פועלים בדירה", אמר סגן ניצב יאיר וייצברגר, מפקד תחנת יפו. "מדובר בדירה יחסית קטנה עם מספר רב של נפשות. היו אירועים של רעש בעבר - מטבע הדברים דירה שבה 13 איש מעוררת הרבה רעש"

פרמדיק מד"א יאיר גולדשטיין שהגיע לזירת האירוע סיפר: "כשהגענו למקום הובילו אותנו לדירה, שם ראינו שתי נשים בשנות השלושים, הן היו מחוסרות הכרה, ללא דופק, ללא נשימה, עם סימני אלימות. ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותן במקום".

בתוך כך, במהלך הלילה נפצע מירי בינוני תושב כפר קאסם כבן 30 ברחוב יאיר רוזנבלום בתל אביב. פרמדיקים של מד"א טיפלו בו ופינו אותו לבית החולים איכילוב, כשהוא בהכרה מלאה, עם פצעי ירי בפלג גופו העליון.

אתמול, שתי נשים, אם בת 52 ובתה בת ה-21, נמצאו ללא רוח חיים בדירה ברחוב רבי עקיבא שבטבריה. חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה מצאו את השתיים כשהן דקורות, ביצעו בהן בדיקות רפואיות ונאלצו לקבוע במקום את מותן. כוחות גדולים של משטרת ישראל הוזעקו למקום ופתחו בבדיקה לבירור נסיבות האירוע. המשפחה מוכרת לאגף הרווחה, ואחת המעורבות טופלה בתחום בריאות הנפש בעבר. האב לא מתגורר בעיר והוא גרוש מהאם

 שאיסוף ממצאים מזירת הרצח הכפול ביפו
 

איסוף ממצאים מזירת הרצח הכפול ביפו (חדשות עשר)

 

ביום ראשון צעיר בן 22 נהרג מירי ביפו. הוא הועבר לאמבולנס ששהה בחניית חדר המיון של בית החולים וולפסון בחולון, כשהוא מחוסר הכרה והוכנס על ידי הצוות לטיפול רפואי, אולם בסופו של דבר צוות בית החולים נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירת האירוע בחשד לרצח. על פי ההערכה הראשונית, הרקע למקרה הוא פלילי וככל הנראה מדובר בסכסוך בין עבריינים. 


לפני פחות מחודש נורה למוות צעיר נוסף בן 22, ברחוב מקסים גורקי שביפו וגם הוא מת מאוחר יותר מפצעיו בבית החולים וולפסון. פרמדיקים של מגן דוד אדום שהוזעקו לזירה פינו את הגבר במצב אנוש, כשהוא ירוי בגפיו, אך הצוות הרפואי לא הצליח להציל את חייו. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע ובתום בדיקה ראשונית מסרה כי הרקע למקרה הוא פלילי.