ניר חפץ בדיון בהארכת מעצרו, החדשות 13

תיק 2000: ניר חפץ העביר למשטרה הקלטות חדשות

עד המדינה מסר לרשויות אכיפת החוק הקלטות שבהן הוא נשמע משוחח עם מעורבים נוספים שקשורים לפרשה. המשמעות: המשטרה תחויב לבצע השלמת חקירה והטיפול בתיק יתעכב

ראש ממשלה בחקירה: ניר חפץ העביר לאחרונה למשטרה הקלטות חדשות. בהקלטות חפץ נשמע משוחח עם מעורבים נוספים בפרשה שלא נחקרו עד עכשיו. משמעות הדבר היא שההקלטות, שברשויות אכיפת החוק תופסים כמשמעותיות, יחייבו את המשטרה לבצע השלמת חקירה ולהזמין את האנשים שנשמעים בהקלטות. נוסף לכך, גם ראש הממשלה, בנימין נתניהו, ובעלי ידיעות אחרונות, ארנון מוזס, יאלצו להיחקר גם בעניין זה.

השלמות החקירה עלולות לעכב את הטיפול בפרשה. הפרקליטות צריכה להחליט בקרוב אם להתמקד בתיק 1000 שהוא הרבה יותר בשל להעברה ליומ"ש או לחכות להשלמות שיבוצעו בתיקי 2000 ו-4000.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

סינוואר: מצרים הבהירה שאסור להידרדר לעימות צבאי - וזו עמדתנו

לאחר שנתיים: המשפחה גילתה - כלב המחמד הוא בעצם דוב

הירי בדובדבן: ההגנה תבקש להמיר את האישום לגרימת מוות ברשלנות

 ניר חפץ
 

ניר חפץ (חדשות עשר )

 

אתמול פורסם בחדשות עשר כי לאחר שחפץ מסר את עדותו האחרונה ביום חמישי, הוא טס לחופשה בת שלושה שבועות בארה"ב ובקוסטה ריקה.

כאמור, חפץ מסר ביום חמישי את עיקרי עדותו בתיק החקירה הנוגע למתנות שנתניהו קיבל מאנשי העסקים ארנון מילצ'ן וג'יימס פאקר, ובתיק הנוגע לשיחותיו של ראש הממשלה עם מוזס. בתיק הנוגע ליחסי נתניהו עם בעלי "בזק" מסר עדות עוד קודם לכן.

חפץ נסע לחופשה בהסכמת הפרקליטות ואישור בית המשפט, אך התחייב שבמידה ויידרש לשוב לישראל למתן עדות או מסיבה אחרת, יעשה זאת ויקטע את חופשתו.