השפלה בלהקה: ילדות עם משקפיים או משקל עודף - לא מופיעות

הנהלת להקה שמופיעה בחתונות הודיעה לאחת הבנות שהיא מסולקת בשל משקפיים שהרכיבה. ילדה נוספת לא הועלתה לבמה בשל משקלה. "אין מה לעשות, הילדות צריכות להיראות חמודות"

הנהלת "להקת השושבינות", להקה של ילדות בנות 9-13 ששרות בחתונות, החליטה שילדות שמרכיבות משקפיים או שאינן במשקל רצוי – לא תוכלנה לרקוד או לשיר בלהקה. הסיבה: "זה לא נראה טוב על הבמה".
 

כבר שנה ששיר אלקובי מהוד השרון מככבת בלהקה, אולם בשבוע שעבר נאמר לה כי תאלץ לרדת מהבמה. "במופע האחרון הגעתי עם משקפיים והמנהלת אמרה לי שאני לא יכולה להופיע איתם", היא שיחזרה. "זה היה מעליב כי הרגשתי שלא מקבלים אותי כמו שאני".


כשאמה של אלקובי ביקשה לברר מה הקשר בין המשקפיים לכישרון המוזיקלי של בתה, היא נדהמה מהתשובה שקיבלה. "כשהיא נכנסת להתקלח היא הרי לא נכנסת עם משקפיים", אמרה מרכזת הלהקה עינב לאם, במהלך שיחת טלפון בין השתיים. "הזמן של המקלחת והזמן של המופעים הוא די דומה בסך הכל. אם היא לא יכולה להופיע בלי משקפיים אז לצערי היא לא תוכל להופיע בצורה כזאת כי זה משהו שלא נראה טוב, במיוחד כשזו ילדה שעומדת בפרונט".

>> עוד כתבות בחדשות 10:
ישראל מאיימת על טורקיה: הפגיעה ביחסים תזיק לתושבי עזה
המוזמנים חששו להגיע לזיקים - וברחבי הארץ נרתמו לעזרת הזוג
בתגובה לגירוש השגריר באנקרה: גורש הקונסול הטורקי בי-ם

 שיר אלקובי שסולקה מהלהקה כי נזקקה למשקפיים
 

שיר אלקובי שסולקה מהלהקה כי נזקקה למשקפיים (חדשות עשר)

 


אולם כאמור, לא רק המשקפיים מפריעים למנהלי הלהקה, אלא גם משקלן של הילדות הקטנות. "זה כמו שאחת הנערות הייתה לצערי שמנמונת והיא ידעה שאם היא לא תעשה עם זה משהו, אז היא גם לא תוכל להופיע", הוסיפה המרכזת עינב. "אין מה לעשות, זה פרונט של ילדות, הן צריכות שיהיה להן לוק מסויים".