אזיקים (אילוסטרציה), רויטרס

ביצע מעשי סדום בבתו בת הארבע - ושידר בסקייפ תמורת תשלום

בית המשפט המחוזי בבאר שבע הרשיע גבר בן 37 אשר נאשם בכך שביצע שורה של עבירות מין חריגות בחומרתן בבתו, שהייתה בת פחות מארבע בעת ביצוע המעשים

ביהמ"ש המחוזי בבאר שבע הרשיע הבוקר (שני) גבר בן 37, תושב הדרום, אשר נאשם בכך שבמשך תקופה של כ-10 חודשים ביצוע שורה של עבירות מין חריגות בחומרתן בבתו שהייתה בת פחות מארבע שנים בעת ביצוע המעשים.

הגבר הורשע בעבירות הבאות: מעשה סדום בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, סחר בבני אדם, מעשה מגונה בנסיבות אינוס בתוך המשפחה, שידול למעשה מגונה בנסיבות אינוס, עשיית שימוש בגופו של קטין לעשיית פרסום תועבה בידי אחראי, פרסום תועבה ובו דמותו של קטין בידי אחראי, החזקת פרסום תועבה ובו דמותו של קטין ועבירות נוספות.

לכתבות נוספות בחדשות עשר >>

בצל העברת השגרירות: תגבור כוחות בגבול עזה; אלף שוטרים בי-ם

רוקד כל הדרך למעצר: המעשה הביזארי של הפורץ שהוביל לתפיסתו

עקב הפרסום בחדשות עשר: תופסק הדרת תושבי מזרח י-ם במשרד הפנים

על פי כתב האישום המתוקן, שבו הודה במסגרת הסדר טיעון, המורשע ביצע במספר רב של הזדמנויות מעשי סדום ומעשים מגונים בבתו הקטינה, בעת שישנה, ונהג לצלם תמונות וסרטונים בהם הוא מבצע את מעשיו המיניים בבתו. המורשע שידר תמונות וסרטונים אלה באמצעות אפליקציית סקייפ לפדופילים שונים ברחבי העולם, וזאת תמורת תשלום או בתמורה לקבלת תצלומים וסרטונים דומים בהם הם פוגעים בילדותיהן הקטינות.

בין היתר, המורשע הציע לבני שיחו בסקייפ, כי ישדר להם בזמן אמת את פגיעתו המינית בבתו הקטינה וזאת בתמורה לתכנים דומים שיעבירו אליו בזמן אמת או בתמורה להעברת תשלום כספי. כך למשל, במהלך שיחות הסקייפ, נהג המורשע לציין כי הוא מלקק לבתו הקטינה את איבר מינה ואת ישבנה ומבצע בה מעשים מגונים עד שהוא מגיע לידי סיפוק מיני. באחד המקרים, גולש אינטרנט אחר שידר למורשע כיצד הוא מבצע מעשה מגונה בבתו שלו במקביל למעשי המורשע.

נוסף לכך, על פי כתב האישום, המורשע החזיק למעלה מ-150 אלף תמונות וסרטונים פדופיליים. כמו כן, במהלך שנת 2015, במועדים רבים, נהג הנאשם לצלם נשים ללא ידיעתן, וזאת על ידי מיקום המצלמה מתחת לחצאיתן. חלק מתמונות אלו פורסמו באינטרנט באתר בו נהגו משתמשי אינטרנט שונים לפרסם תמונות הנחזות להיות בעלות אופי דומה, של נשים שצולמו ללא ידיעתן.